Maserati, ödüllü film yönetmeni Ferzan Özpetek'in aile bağları, otomotiv tutkusu ve yaşam hakkında bir hikâyenin anlatıldığı ve yakın zamanda yayınlanacak olan, 'Yol Arkadaşları (Companions on a Journey)' adlı kısa filminin ilk fragmanını yayınladı.  

***MASERATI, FERZAN ÖZPETEK İMZALI KISA FİLMİNİN FRAGMANINI YAYINLADI***

İtalya'nın benzersiz ve büyüleyici manzaralarında geçen hikâye, ünlü bir orkestra şefi olan babalarıyla yeniden bir araya gelme niyetiyle yarımada boyunca yolculuğa çıkan üç kardeşin öyküsünü konu alıyor.  

Film samimi bir aktarımla, bir ailedeki benzersiz kişiliklerin duygusal yolculuğunu, otomobilleri, Maserati MC20 Cielo Spyder, ikonik GranTurismo ve markanın ‘her günü olağanüstü kılan’ SUV’u Grecale’nin eşliğinde anlatıyor. 

İkinci el araç fiyatlarında kısıtlama başladı, bazı oto galericiler karara uymadı... İkinci el araç fiyatlarında kısıtlama başladı, bazı oto galericiler karara uymadı...

İnsanlar, otomobiller ve sanat arasındaki eşsiz bağı ortaya koyan büyüleyici bir macera olan ve Ferzan Özpetek'in objektifinden Maserati’nin çekiciliğini yansıtan kısa filmin fragmanını aşağıdaki link’ten izleyebilirsiniz.