80. Venedik Uluslararası Film Festivali'ne katılan Melis Sezen, kırmızı halıda göz alıcı şıklığıyla herkesi büyüledi...

MELİS SEZEN 

Premium otomobil üreticisi Lexus, 80. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde ünlü isimlerle kırmızı halıyı paylaştı. Lexus Türkiye, ülkemizin başarılı oyuncuları Melis Sezen ve Salih Bademci’yi festivalde ağırladı.

LEXUS - MELİS SEZEN 

Yedi yıldır üst üste festivalin Resmi Araç Sponsoru olan Lexus, geniş ürün gamıyla film yapımcılarını, aktrisleri, aktörleri ve VIP konukları etkinlik alanına götürerek sanat ve otomobili bir araya getirdi.

MELİS SEZEN 

GÖZ ALICI ŞIKLIĞIYLA BÜYÜLEDİ 

Dünyanın en köklü sinema festivallerinden biriyle birlikte işbirliğine devam eden Lexus, bu yüksek profilli sahneyi bu yıl Melis Sezen ve Salih Bademci ile paylaştı.

ŞIK KIYAFETLERİYLE VE ZARİF TARZLARIYLA: SALİH BADEMCİ - MELİS SEZEN 

Festivalde film gösterimine katılan Melis Sezen ve Salih Bademci, sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği Priscilla filmini izlediler. Şık kıyafetleri ve zarif tarzlarıyla odak noktası olan Melis Sezen ve Salih Bademci, Elvis Presley’in eşi Priscilla Presley arasındaki ilişkinin konu edildiği filmden büyük keyif aldıklarını ifade ettiler. 

ŞIK VE TARZ: MELİS SEZEN 

Mert Ramazan Demir ve Melike Şahin'i Paris'te buluşturan davet: YSL Beauty-MYSLF Mert Ramazan Demir ve Melike Şahin'i Paris'te buluşturan davet: YSL Beauty-MYSLF

Festival için Venedik’e gelen Melis Sezen ve Salih Bademci’ye seyahatlerinde rehber Saffet Emre Tonguç da eşlik etti. 

LEXUS - MELİS SEZEN 

LEXUS LBX BAŞROLDE YER ALDI 

30 Ağustos’ta başlayan film festivalinde, markanın yeni B SUV modeli LBX, kırmızı halıda boy göstererek başrolde yer aldı. Tamamen yeni modeli LBX, markanın yenilikçi ruhunu ortaya koyarak Venedik’te en az ünlüler kadar dikkat çekti.

Lexus’un sahip olduğu lüksü B SUV segmentine taşıyacak olan LBX, 2024’ün ilk çeyreğinden itibaren Türkiye’de de satışa sunulacak.