banner101

DAMAT'IN DEFİLESİNE ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Damat, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, muhteşem bir defileye imza attı.

DAMAT'IN DEFİLESİNE ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Türkiye'nin önde gelen erkek giyim markaDamat, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu muhteşem bir defileye imza atarak beğeniye sundu. Zorlu PSM’de gerçekleşen defilede moda, sanat, cemiyet ve iş dünyasının seçkin isimleri bir araya geldi..

DAMAT'TAN MUHTEŞEM BİR DEFİLE

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 13. Sezonunun ilk akşamı Türk erkek moda dünyasının lideri Damat’ın Sonbahar Kış 2019 -20 koleksiyonuna ev sahipliği yaptı. Bu özel defile kapsamında Damat Kreatif Direktörü Büşra Orakçıoğlu, Sonbahar/Kış 2019-20 koleksiyonuna dair tüm yenilikleri davetlilerle paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER'DEN DAMAT DEFİLESİNE YOĞUN İLGİ 

Defileye katılanlar arasında Siren Ertan, Gülay Kaymaz, Berrin Zorlu, Tülay Dölen, Özlem Güsar, Özlem Sarıkadılar, Osman Benzeş, Sinem Yıldırım ve Zafer Kozanoğlu vardı

Koreografisi Öner Evez’e Styling’i Burak Kocemer’e ait olan defilede Damat’ın benzersiz ve şehirli erkeğin tercih edeceği daha spor casual parçalar 40 model tarafından tanıtıldı. Görkemli detaylarıyla öne çıkan akşamda davetliler, DJ Efe Şumlu’nun setleri eşiğinde Damat Sonbahar- Kış 2019 – 20 yeni sezonuna merhaba dediler.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 00:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87