banner101

VICTORIA’S SECRET & MARY KATRANTZOU BULUŞMASI

Katrantzou, 2018 Victoria’s Secret defilesi için özel bir koleksiyon hazırladı.

VICTORIA’S SECRET & MARY KATRANTZOU BULUŞMASI

Desenlerin kraliçesi olarak bilinen Londramoda tasarımcıMary Katrantzou, seksi ve çekici stili ile kadınsı ve yenilikçi tasarım estetiğini mükemmel bir şekilde harmanlayan dünyanın önde gelen iç çamaşırı markası Victoria’s Secret ile çok özel bir koleksiyon hazırladı ve yaratıcı tasarım estetiğini feminen ve göz alıcı bir tarzla harmanlayan, eşsiz bir koleksiyon ortaya çıkarttı.

BU KOLEKSİYON EĞLENCELİ VE İDDİALI

Mary Katrantzou bu iş birliğini şu sözlerle anlatıyor: “Victoria’s Secret’ta her şey, kadınların kendilerine güvenmelerini ve daha güçlü hissetmelerini sağlamak ve bunu yaparken de giydiği şeylerle eğlenebilme imkânı yaratmak üzere tasarlanıyor. Bu koleksiyon da eğlenceli ve iddialı olacak.”

KOLEKSİYON, TÜRKİYE VE TÜM DÜNYADA SEÇİLİ VICTORIA'S SECRET MAĞAZALARINDA

Bu iş birliği Victoria’s Secret’ın lüks moda markalarıyla yaptığı iş birliklerinin ikincisi olurken, Katrantzou 2018 Victoria’s Secret defilesi için özel bir koleksiyon hazırladı. Victoria’s Secret x Mary Katrantzou kapsül koleksiyonu, hem yılın en büyük defilesi olan Victoria’s SecretFashion Show’da sergilenecek hem de Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyada seçili Victoria’s Secret mağazalarında yer alacak. Daha fazlası için bizi takipte kalın!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87