banner101

ARNAVUT KIZI SİMGE SAĞIN

"Ben Bazen" şarkısı ile sahnesine başlayan şarkıcı, kendisini dinlemeye gelenlere adeta bir görsel şölen sundu.

ARNAVUT KIZI SİMGE SAĞIN

Pop müziğin başarılı isimlerinden Simge Sağın, önceki gece Jolly Joker Beyoğlu'nda sahne aldı.

"GECE BOYU EĞLENELİM HİÇ SUSMAYALIM, ELLERİMİZ HEP HAVADA OLSUN"

"Ben Bazen" şarkısı ile sahnesine başlayan şarkıcı, kendisini dinlemeye gelenlere adeta bir görsel şölen sundu. Geniş repertuvarı ile alkış alan Simge, başarılı sesi ile hayranlarını gece boyu eğlendirirken, "Gece boyu eğlenelim hiç susmayalım, ellerimiz hep havada olsun." diyerek sevenlerine gece boyu müzik ziyafeti çekti.

ARNAVUT KIZI SİMGE SAĞIN

"Bir tarafım var Karadenizli, bir tarafım var Antakyalı, bir tarafım var İstanbullu ama şimdi bir Arnavut kızından Karadeniz türküsü dinleyeceksiniz." diyen Sağın, son çıkardığı "Ben Bazen" albümündeki "Ayrılık Yazması" parçasını seslendirerek Jolly Joker'de alkış tufanı kopardı.

" BANA UFAKKEN KENAN DERLERDİ"

Bir misafirinin Simge'ye "Gözleriniz Kenan Doğulu'ya çok benziyor." demesi üzerine şarkıcı, "Ufakken bana Kenan derlerdi, saçlarım normalde onun gibi ortadan ayrılıyor, herkes her şeyi benzetti de gözlerimi benzeten ilk siz oldunuz." şeklinde konuşarak Kenan Doğulu'nun "İlk Adımı Sen At" parçasını söyledi.

Sahnedeki son şarkısında ise Hakan Altun'dan "Telefonun Başında" şarkısını seslendiren Simge Sağın hayranlarına "En kısa zamanda bir daha buluşalım, muhteşem gece için hepinize çok teşekkür ediyorum." diyerek tezahüratlar eşliğinde performansını noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87