banner101

BAŞARILI YILDIZ ZAYN'DAN YEPYENİ ALBÜM: "ICARUS FALLS"

ZAYN - Icarus Falls Sony Music etiketiyle yayımda!

BAŞARILI YILDIZ ZAYN'DAN YEPYENİ ALBÜM: "ICARUS FALLS"

One Direction ile müzik dünyasına adımını attığı andan itibaren herkesin yoğun ilgisini çeken Zayn Malik, 2'inci stüdyo albümü olan “Icarus Falls”u yayımladı! 27 şarkıdan oluşan albümde, ZAYN’ın yıl içerisinde yayımladığı , “Let Me”, “Entertainer”, “Sour Diesel”, “Fingers”, Timbaland ile olan ortak çalışması “Too Much” ve Nicki Minaj ile kaydettiği “No Candle No Light” gibi ses getiren çalışmaları da yer alıyor.

BAŞARISINA BAŞARI KATAN "ZAYN"

Yeni albümü “Icarus Falls” hakkında konuşan ZAYN, “Şarkıların biraz daha düzenli olduğunu düşünyorum, önceki albümüm aklımdaki fikirleri dışarıya yansıttığım bir albümdü, bu yüzden adı ‘Mind of Mine’ idi. Bu albümde ise üzerinde çalışmak ve gözden geçirmek için daha çok zamanım vardı. Bu bir evrim.” ifadelerini kullandı. Önceki albümüne göre daha büyüdüğünü, olgunlaştığını ve “Icarus Falls”un bu sebeple biraz daha farklı olduğunu da sözlerini ekledi.

One Direction’dan ayrıldıktan sonra solo kariyeriyle başarısına başarı katan ZAYN, yeni albümüyle iddialı ilerleyişini sürdüreceğe benziyor.

ZAYN - Icarus Falls Sony Music etiketiyle yayımda!

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87