Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı, 24 Kasım’da sadece Netflix’te yayınlanan İstanbul İçin Son Çağrı, kısa sürede dünya genelinde zirvede yerini aldı.

KIVANÇ TATLITUĞ - BEREN SAAT 

Film, 76 ülkede Top 10 listesinin üst sıralarında yer alırken, 13 ülkede ise 1 numara olmayı başardı.

KIVANÇ TATLITUĞ VE BEREN SAAT'İ YILLAR SONRA NETFLIX'TE BULUŞTURAN İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI, 76 ÜLKENİN TOP 10 LİSTESİNDE, 13 ÜLKEDE İSE ZİRVEDE!

Gönenç Uyanık'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı OGM Pictures yapımı film; başta Arjantin, Almanya, Kanada, İsveç, Finlandiya, Hollanda, Meksika, Fransa, Belçika, Brezilya, Portekiz, İtalya ve İspanya olmak üzere 76 farklı ülkede seyircilerin ilgisini gördü. Ayrıca film,  ilk yayın haftasında 13 ülkede en çok izlenen film oldu. 

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI HAKKINDA: 

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları. 

Yönetmen: Gönenç Uyanık

Senarist: Nuran Evren Şit

Yapımcı: Onur Güvenatam

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat

Yapım Şirketi: OGM Pictures

Ünlü Love Story filminin yıldızı Ryan O'neal 82 yaşında hayata veda etti Ünlü Love Story filminin yıldızı Ryan O'neal 82 yaşında hayata veda etti

Editör: MURAT ÖZER