Onur Kıral ve İrem Baltepe, Four Seasons Hotel İstanbul At The Bosphorus’ ta düzenlenen rüya gibi bir nikah töreniyle dünyaevine girdiler. 

FATİH KIRAL - FİGEN KIRAL - ONUR KIRAL - İREM KIRAL - ŞULE BALTEPE - ÖMER ZEKİ 

ONUR KIRAL VE İREM BALTEPE, FOUR SEASONS HOTEL İSTANBUL AT THE BOSPHORUS'TA UNUTULMAZ BİR NİKAH TÖRENİYLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

FATİH KIRAL  - FİGEN KIRAL - OĞUZ KIRAL  - İREM KIRAL 

Fatih, Figen Kıral çiftinin oğullarından aile şirketinde yönetim kurulunda yer alan Onur Kıral, İnşaatçı Ömer Zeki, Şule Baltepe çiftinin güzel kızı özel bir şirkette yönetici İrem Baltepe ile geçtiğimiz günlerde Four Seasons Hotel İstanbul At The Bosphorus’ta düzenlenen unutulmaz bir nikah töreni ile dünyaevine girdiler.

ONUR KIRAL - İREM KIRAL 

Yaklaşak 1.5 yıl önce arkadaşları vasıtasıyla tanışan çiftinin ilişkileri kısa bir süre sonra aşka dönüşüp hayatlarını birleştirme kararı ile hayallerini şahitler huzurunda gerçeğe dönüştürdü.

Çiftin nikah şahitliğini Onur Kıral’ın Celal Adan, Neşe Sert, Haluk Nayman, İrem Baltepe’nin ise Sara Sarar, Canan İncecik ve Banu Yıldırım üstlendi.

Cemiyetin ünlü simaları bir arada tatil yapıyor... Cemiyetin ünlü simaları bir arada tatil yapıyor...

ONUR KIRAL - İREM KIRAL 

Gelinliğin Vakko, damatlığın ise Mehmet Dudu imzasını taşıyan çift balayı için Muğla'nın en güzel koylarının yer aldığı Göcek’i tercih ettiler.

550 davetlinin katıldığı düğünde Ata Marin Band ve Dj performansı davetlileri eğlendirdi.

Editör: Admin Admin