Hayranlarını tarihte bir yolculuğa çıkaran ödüllü dizi Outlanderda hasret sona erdi. Yıllara meydan okuyan dizinin 7. sezonu, seyircileri yeni maceralara sürükleyecek.

Prime Video merakla beklenen Mr. & Mrs. Smith dizisinin yayın tarihini duyurdu!.. Prime Video merakla beklenen Mr. & Mrs. Smith dizisinin yayın tarihini duyurdu!..

EFSANE DİZİ EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR...

İzleyicileri tarihte bir yolculuğa çıkaran Outlander'in yeni bölümleri, çarşamba akşamları saat 20.00'de D-Smart ve D-Smart GO ekranlarında seyirciyle buluşacak.

GİZEMLİ ZAMAN YOLCULUĞU 

Yazar Diana Gabaldon'un çok satan aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan Outlander, İkinci Dünya Savaşı döneminde yaşayan bir hemşirenin gizemli bir zaman yolculuğu sonunda 1734 İskoçya'sında kendisini bulmasını konu alıyor.

İKİ ZAMAN İKİ AŞK

'Claire Randall' rolünü, Caitríona Balfe, 'Jamie Fraser' rolünü de Sam Heughan'ın canlandırdığı iki farklı zamanda yaşanan iki aşk hikâyesini odağına alan fenomen dizide, Claire Randall'ın yaşadığı çelişkiler; bilim kurgu, tarih ve macera türlerinin ahenkli bir harmanıyla izleyicilere sunuluyor.

2014 yılında ilk prömiyeri yapılan dizi, ilk 6 sezonda 4 kez Emmy ödülüne aday sterildi. Bugüne kadar 34 ödül kazanan Outlander, 7'nci sezona da iddialı giriyor. Geçen sezonda Amerika'da yeni bir hayat kurmak için okyanusu aşan Claire ve Jamie, Amerikan Devrimi'nin hemen öncesinde kaotik bir ortamda kendilerini bulmuşlardı. Yeni sezonda, Claire ve kocası, yeni  dünyayı keşfe çıkarak birbirinden ilginç serüvenlere yelken açıyor. Yeni isimlerin de dâhil olduğu 7'nci sezonda, önceki sezonlardan bazı isimler de diziye geri geliyor.