Denizlerden aldığı sonsuz ilhamı 4 Vizyoner fotoğrafçı ile bir araya getiren La Mer, 212 Photography Istanbul’da yer alan “Denizin İyileştirici Gücüisimli sergi kapsamında özel bir buluşma gerçekleştirdi.

 İPEK ERSAVAŞ - UFUK CANSEV

LA MER DENİZİN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ SERGİSİ ÖZEL BULUŞMASI- 212 PHOTOGRAPHY ISTANBUL 

İlhamını denizin iyileştirici gücünden alan lüks cilt bakım markası La Mer, bu sene ortak dili fotoğraf olan 212 Photography Istanbul ile bir araya gelerek dört vizyoner fotoğraf sanatçısı ile denizin farklı anlarını yansıtan bu eserlerin oluşmasına öncülük etti.

ALARA KOÇİBEY

İlk kez, Türkiye’de lokal olarak fotoğraf sanatı üzerinden, disiplinlerarası bir diyalog ortamı sunan 212 Photography Istanbul ile bir araya gelen “Denizin İyileştirici Gücü” Sergisi için 13 Ekim Perşembe günü Akaretler Sıraevleri No:15’te VIP bir buluşma gerçekleştirildi.

BİGE ÖNAL 

EKİN ÖZBİÇER

Bu özel buluşmaya Estée Lauder Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş’ın yanı sıra, Bige Önal, Seda Domaniç, Melis Ağazat, Ezgi Apa, Mihre Mutlu, Ece Zaim, Batya Kebudi, Hande Tokmak, Daphne Behar, Melodi Elbirliler Türkmen gibi isimler katıldı.

SEDA DOMANİÇ

"DENİZİN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ"

Deniz, La Mer’in hikayesinin başladığı ve açılmaya devam ettiği yer, sınırsız olasılık ve sonsuz ilham kaynağı…

MELİS AĞAZAT

İyileştirici enerjiye sahip maviliklerin yarattığı sonsuz ilham kaynağının gücünü ve görkemini yakalamak için La Mer, dört vizyoner fotoğrafçı ile bir araya geldi.

MİHRE MUTLU

Bu seçkide sınırsız olasılık ve sonsuz ilham kaynağı şeklinde konumlandırılan denizler, La Mer’in hikayesinin başladığı ve büyüyerek devam ettiği yer olarak karşımıza çıkıyor.

EZGİ APA

212 Photography Istanbul kapsamında dört farklı bakış açısı sunan ve yeni ifade derinliklerine hayat veren sanatsal mercekleri ile dalgalar yaratan bu sanatçıların denizin iyileştirici gücünü yansıttığı eserleri  6-16 Ekim tarihleri arasında Akaretler Sıravevler No: 15’de sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

ECE ZAİM

Adı moda dünyasında çoğunlukla deniz kenarında yaptığı çekimlerindeki kesinlik ve doğal yaklaşım ile anılan Josh Olins; dünya çapında yakaladığı dinamik sörf ve lifestyle fotoğrafları ile tanınan Todd Glaser; Karayipler’in günlük hayatına olan ilgisi ve gözlemiyle öne çıkan ve denizlerdeki kirliliğe dikkat çekmek üzere çalışmalar yürüten One Drop In The Ocean’ın kurucularından Nadia Huggins; insan, insan yapımı objeler ve doğa ilişkisinin öne çıktığı çalışmalarıyla dikkat çeken natürmort ve moda fotoğrafçısı Victoria Zschommler ile denizin farklı anları, farklı bakış açılarıyla bir araya geliyor.

BATYA KEBUDİ

Gizeminini ve gücünü derinliklerden alan deniz, her daim değişerek sonsuza kadar yeni kalıyor.

HANDE TOKMAK

DAPHNE BEHAR

MELODİ ELBİRLİLER TÜRKMEN 

İPEK DEVELİ

Editör: MURAT ÖZER