Pop müziğin en güçlü kadın sanatçılarından Sıla, 2007’de çıkan ilk albümünden sonra müzikteki 15. yılını geçtiğimiz günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği muhteşem konserle kutladı. Harbiye'de  bu ay üçüncü kez İstanbullularla buluşan Sıla, yine kapalı gişe olan konserinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

SILA'DAN AÇIKHAVA’DA MUHTEŞEM 15. YIL KONSERİ

KerkiSolfej'in düzenlediği konserde, Btc Turk PRO sahnesinde muhteşem bir geceye imza atan sanatçı, “15 yıldır sizinle beraberim burada çıktığım ilk günü dün gibi hatırlıyorum.  Bugün de şarkıları sizinle birlikte seslendirdiğimiz için çok mutluyum nice 15 yıllara.” şeklinde konuştu. 

CEM ADRİAN - SILA 

Sıla, sahnesine davet ettiği Cem Adrian ile  'Ansızın' şarkısını birlikte söyledi. İkili performanslarıyla büyük alkış aldılar. 

İLKER KALELİ - MAGGIE CIVANTOS 

KALELİ İSPANYOL PARTNERİ İLE SILA’YI İZLDİ 

Sıla’yı  dinlemeye gelenler arasında oyuncu sevgilisi İlker Kaleli de vardı. İspanyol Antenna 3 televizyonu için çekilecek ‘La Passion Turca’ adlı dizide başrol oynamaya hazırlanan Kaleli, konseri rol arkadaşı Meggy Civantos ve İspanyol ekip arkadaşlarıyla birlikte izledi. 

GÖZDE KANSU - AFRA SARAÇOĞLU - MERT RAMAZAN DEMİR 

Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları Gözde Kansu, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir de konseri en önden şarkılara eşlik ederek  izlediler.

ÇİĞDEM BATUR 

NAZLI ÇELİK 

Editör: MURAT ÖZER