‘Aşkın Olayımşarkısıyla efsane haline gelen Simge, İstanbul seyircisiyle dün akşam Atlantis Yapım organizasyonuyla Maslak’taki Volkswagen Arena’da buluştu. Hazırlıkları 2 aydır devam eden ve 200 kişinin çalıştığı konserde Simge unutulmayacak sahne şovlarıyla adeta fırtınaya sebep oldu!

SİMGE YİNE GÜZELLİĞİYLE VE ELBİSESİYLE BÜYÜLEDİ

Simge yaz boyu sahneden sahneye koşarak konser rekortmeni olmuştu. Kış sezonuna da hızlı bir giriş yapan Simge dün akşam Atlantis Yapım’ın organizasyonunu üstlendiği konserde 6 bin 500 kişilik Maslak Volkswagen Arena’da sahneye çıktı. Raisa Vanessa imzalı iki ayrı sahne kıyafeti giyen Simge 200 kişinin çalıştığı gecede dünya standartlarında bir şov sundu.

SİMGE MASLAK VW ARENA’DA FIRTINA GİBİ ESTİ

Dev prodüksiyonuyla dikkat çeken konserin kurgusu ve kullanılan sahnenin tasarımı 2 ay sürdü. Üç günde kurulumu yapılabilen bu özel sahne için LED ekranlar ve son teknoloji ürünü cihazlarla büyüleyici bir ışık düzeni hazırlandı.

Shaman Dans Tiyatrosu’ndan 6 dansçı performanslarıyla Simge’ye eşlik etti.

SİMGE TARZIYLA HAYRAN BIRAKTI 

Simge’nin Maslak Volkswagen Arena’a konserinde seyircisine sürprizi KÖFN oldu. Simge ve KÖFN son günlerde müzik listelerinin ilk sırasında yer alan şarkıları  ‘Yakışıklı’yı ilk defa söylediler.

'AŞKIM OLAYIM' İÇİN ÖZEL PLATFORM TASARLADI

Simge artık efsane haline gelen şarkısı ‘Aşkın Olayım’ı seyircilerin üzerinde yükselen özel tasarım bir platformun üzerinde seslendirdi. Sözleri ezbere bilen binlerce Simge hayranı hep bir ağızdan yılın şarkısını söyledi.

SİMGE’DEN VİRÜS UYARISI

 Simge 8 Aralık Cuma akşamı VW Arena’da iki aydır hazırlıklarını sürdürdüğü dev konser için seyirci karşısındaydı. Ancak üçüncü şarkıdan sonra fenalaşan Simge konseri zor şartlar altında bitirdi. Sahne sonrası ambulansla hastaneye kaldırılan Simge virüs kaptığını açıkladı ve sevenlerini dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Simge geçen cuma Maslak Volkswagen Arena'da verdiği konser sırasında hastalandı. Büyük bir enerjiyle programına başlayan Simge 3'üncü şarkıdan sonra fenalaşarak kulise geçti. Vokalistleri konseri sürdürürken istifra eden Simge sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından sahneye geri döndü. Seyircisine durumu açıklayan Simge konseri zor şartlar altında bitirir bitirmez sevenlerine veda bile edemeden tekrar kulise koştu.

SİMGE: "LÜTFEN HEPİNİZ KENDİNİZE DİKKAT EDİN"

Efsane İngiliz grup Massive Attack Türkiye'ye geliyor!.. Efsane İngiliz grup Massive Attack Türkiye'ye geliyor!..

Kapıda bekleyen ambulansla Maslak Acıbadem Hastanesi'ne götürülen Simge'ye yapılan kan testlerinin ardından virüs kaptığı ve etkilerini mide bulanması ve halsizlik olarak gösteren bir hastalığa yakalandığı ortaya çıktı. Hemen tedavisine başlandı.

Simge yaptığı açıklamada "Ne yazık ki size veda edemeden sahneden inmek durumunda kaldım. Hepinizin affına sığınıyorum. Viral bir enfeksiyon sonucu gelişmiş bir durum olduğu söylendi. Şu an daha iyiyim, dinleniyorum. Viral bir virüs salgını söz konusu. Lütfen hepiniz kendinize dikkat edin" dedi.

Editör: MURAT ÖZER