Pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan, uzun aradan sonra Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı

Süperstar Ajda Pekkan önceki akşam  KerkiSolfej’in düzenlediği BtcTurk 10. Yıl Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da hayranlarıyla buluştu

SÜPERSTAR SEVGİSİ BODRUM ANTİK’E SIĞMADI

Günler öncesinden tüm biletleri tüketerek  kapıda uzun kuyruklar oluşturan Ajda Pekkan hayranları, uzun bir aradan sonra Süperstarlarına kavuştular.

AJDA PEKKAN UZUN ARADAN SONRA BODRUM ANTİK TIYATRO’DA 

AJDA PEKKAN: "HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİSİNİZ. İYİ Kİ VARSINIZ"

Eşsiz ve benzersiz sahne performansı yanı sıra yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de kendisini dinlemeye gelen sevenlerin kalbine bir kez daha taht kuran Süperstar, “Bana gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Hepiniz benim için çok kıymetlisiniz. İyi ki varsınız” diyerek Bodrumlu sevenlerine teşekkür etti

GENÇ ŞARKICILARIN İDOLÜ SÜPERSTAR 

Konserinin ilk bölümünde kendisi izlemeye gelenler arasında yer alan genç şarkıcı Selin Geçit’i de sahne davet eden Pekkan, “Yeni neslin müziklerini çok seviyorum, ve her zamanda yenilikçiler hiç durmadan üretmeye devam ediyorlar. Selin Geçit’de benim çok beğendiğim bir ses” diyerek genç şarkıcıyla birlikte düet yaptı.

Beyonce'den 'Country' albümü ‘Cowboy Carter’ hakkında açıklama Beyonce'den 'Country' albümü ‘Cowboy Carter’ hakkında açıklama

SELİN GENÇ - AJDA PEKKAN 

Bu özel davetten dolayı Ajda Pekkan’a çok teşekkür eden Selin Geçit, “Her zaman şarkılarıyla büyüdüğüm idol olarak gördüğüm Ajda Hanım ile aynı sahnede birlikte şarkı söylediğim için çok mutluyum” dedi.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Ajda Pekkan, muhteşem enerjisiyle bir an olsun yerinde durmadı. Konserini alkışlar eşliğinde noktalayan başarılı sanatçı, yoğun istek üzerine hayranlarını kırmayarak bis yaptı.

NAZ DEMİRKİILIÇ - MEHTAP ÖZDOĞAN - PERVİN ERSOY - EMEL OYSAL - MELTEM GÖKHAN

BAHAR ŞER 

Öte yandan Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelen arasında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in ablası Sevil Aliyev, T.C Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Coca Cola Avrupa CEO’su Stephen Lusk ve eşi, Bahar Şer, Sedef Aygün, İsmail Akkaya, Esra Oflaz, Nilüfer Küçükdeveci, Yıldız Mavitan, Türkü Turan, Oya Germen, Emel Oysal, Burcu Erçil, Mehtap Özdoğan, Naz Demirkılıç, Beyza Uyanoğlu gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleride vardı. Süperstar Ajda Pekkan yaz turnesine 22 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda devam edecekken yoğun istek üzerine 23 Ağustos’da ise tekrardan Bodrum Açıkhava Tiyatro’da sevenleriyle buluşacak.

PERVİN ERSOY - EMEL OYSAL

ESRA OFLAZ

NİLÜFER KÜÇÜKDEVECİ

YILDIZ MAVİTAN - OYA GERMAN

BURÇU ERÇİL

TÜRKÜ TURAN

EGE

Editör: MURAT ÖZER