Hakkasan, Türkiye’deki ikinci restoranını, İstanbul Boğazı’ nın eşsiz ve nefes kesen manzarasına hakim ve  benzersiz mimarisi ile Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’ da sanat, iş ve cemiyet hayatından önemli ve elit isimlerin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir davetle açtı.

YELDA - DEFNE TİFTİK 

888 Brickell Dolce&Gabbana Miami, Türk yatırımcıları Miami'ye davet ediyor 888 Brickell Dolce&Gabbana Miami, Türk yatırımcıları Miami'ye davet ediyor

Bu görkemli davete ayrıca yurt dışından da önemli misafirler katıldı. Tüm misafirler büyüleyici atmosferde görkemli açılış davetinin tadını çıkardılar.

ASLIHAN KARALAR 

DEREK SİLBERSTEİN - CHEF ANDREW YEO - MEHMET DEMİRCİ - MİLOS ZEKOVİC - ALP GÖKTEPE

DOĞUŞ CABAKÇOR

Hakkasan Excutive Chef Andrew Yeo ve usta ekibinin hazırladığı olağanüstü imza yemekleri ve özel hazırlanan imza kokteyllerden oluşan menüsünde yer alan gurme lezzetlerin ikram edildiği Hakkasan İstanbul Grand Opening davetinde Doğuş Çabakçor’un DJ Performansı eşliğinde davetliler unutulmaz anlar yaşadılar. Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’un ve boğazın eşsiz ambiyansında gerçekleşen HAKKASAN İSTANBUL açılışındaki özel ikramlar ve eğlencenin ritmini üst düzeylere çıkaran müzikler misafirler tarafından tam not aldı.

ŞEYMA SUBAŞI - BUĞRA BALKAYA 

HAKKASAN İSTANBUL, GÖRKEMLİ BİR DAVET İLE AÇILDI!..

HAKKASAN İSTANBUL ‘GRAND OPENING’ etkinliğine FERYAL GÜLMAN, YELDA & HAKAN & DEFNE TİFTİK, EMİR BAHADIR, ŞİFANUR GÜL, FİGEN & FATİH KIRAL, CEYLAN & SAMSUN DEMİR, İNCİ AKSOY, ARZU KAPROL, ŞAHİKA ERCÜMAN, KEREMCEM, ECE KIRAL, ONUR KIRAL, ALARA & DOĞUKAN DUDAROĞLU, FATOŞ MİLDON, BANU KALPAKÇIOĞLU, TUĞBA PEKSAYAR, BEGÜM & ÖMER BALLI, MELİS & BURAK HATİPOĞLU, BELİZ & TANSEL MERCAN, MEHMET DİNÇERLER, DİDEM & EMRE ERGANİ, SİNAN ÖCEL, HALUK BİLEN, ABDULLATIF ALMEER, AHMET ARSLAN, ŞAFAK GÜVENÇ, OMAR ALFARDAN, SUZAN SABANCI, VEDAT AŞÇI, SONGÜL & TUNCAY AŞÇI, MELİS & MUHAMMET AŞÇI, YASEMİN TACİROĞLU URAS & AHMET URAS, SEDEF ÇALARKAN, NALAN SALUR, HARİKA GÜRAL, EMİN HİTAY, SEDEFHAN OĞUZ, MÜGE ONAN, HANDE DEMİR, ZEYNEPHAN & BORA GEMİCİOĞLU, ŞEYMA SUBAŞI, BEGÜM KIROĞLU, MERVE SEVİ, BERNA & BARIŞ AYDİL, BURCU ŞENDİR, ÇAĞDAŞ & ELİF ODABAŞ, EVİN & SELÇUK TÜMAY, OZAN EKŞİ, DEREN TALU, MELDA AKSU, İREM GÜRELİ, ECE VAHAPOĞLU, ELVAN TIĞIOĞLU, RAGIP SAVAŞ, ARZU KUNT, AYŞE BURCU KAYA, MERİH ERKAMASTAR ve LOUJAIN ADADA, HOFIT GOLAN, MAJA MALNAR, gibi çok sayıda seçkin, yerli ve yabancı ünlü isim katıldı. Ayrıca bu güzel ve özel davete BMW Türkiye de destek verdi.

ŞAHİKA ERCÜMAN

Dört Michelin yıldızına sahip, dünyanın en etkili Çin mutfağı olan Hakkasan; ödüllü Kanton mutfağını geliştirerek İstanbul’ un en iyi restoranları arasındaki yerini aldı.

BERK BAKİOĞLU - ŞİFANUR GÜL

Hakkasan İstanbul, doğum günlerinden, iş yemeklerine birçok özel anınızı unutulmaz kılacak.

BELİZ - TANSEL MERCAN

DEREN TALU

DİDEM - EMRE ERGANİ  

DOĞUKAN - ALARA DUDAROĞLU  

HAKAN AKAR - ELVAN TIĞLIOĞLU

HOFIT GOLAN 

İLKNAZ BEKTAŞ

KEREMCEM - SENA SEÇEN

LOUJAIN ADADA

MAJA MALNAR

MEHMET DİNÇERLER

MELİS MENKÜ - KERİM ÇARMIKLI 

MELİSSA GİZEM - ŞEYMA SUBAŞI - SEÇKİN CEBECİ - LAURA MARGARİTA 

MERİH ERMAKASTAR

MERVE SEVİ - OĞUZ SEVİ

MÜGE ONAN - SEDA YAPIŞLAR

NİL SAVAŞ - RAGIP SAVAŞ

TUBA UÇER - İREM GÜRELİ - BEGÜM UĞURLU - MERVE İSKİPLİ 

Editör: MURAT ÖZER