Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, alışılagelmiş kalıpların dışına çıkarak tüm gülüşlerin özel ve güzel olduğuna odaklandığı “Signal’in Yeni Gülüşü” kampanyası kapsamında, Zorlu Center’da özel bir davete imza attı.

YAĞMUR TANRISEVSİN

Tüm gülüşlerin eşsiz ve benzersiz olduğunu vurgulayan Signal, İstanbul’un dört bir yanına konumlandırdığı fotoğraf çekim alanlarıyla birbirinden farklı gülüşleri fotoğraflayarak sergiliyor.

DAMLA GÖKMEN

SİGNAL’DEN HER HALİYLE GÜZEL TÜM GÜLÜŞLERE, ÖZEL DAVET

İPEK FİLİZ YAZICI

Ashton Kutcher, cinsel saldırı karşıtı hayır kurumundan istifa etti!.. Ashton Kutcher, cinsel saldırı karşıtı hayır kurumundan istifa etti!..

 ESER LAPANTA

Gülüşler “Her Haliyle Güzel” diyen Signal, her gülümseyi özel kılan dişlerin ön planda olduğu karelerle İstanbul sokaklarını donatıyor.

MELİS ÖZER

Pozitif güzelliği benimseyen ilk ağız bakım markası olarak Signal,  çarpık dişlerin çarpıcı, ayrık dişlerin ayrıcalık olduğuna inanıyor.

HANDE ÜNAL - İSMAİL EGE ŞAŞMAZ

Kampanyanın ilk fazını bu misyonda bir reklam filmi ile başlatan, ardından Mehmet Turgut’un objektifine yansıyan gülüşleri açık hava mecralarında milyonlarla buluşturan Signal, Zorlu Center’da gerçekleştirdiği enstalasyonu, bir etkinlikle kutladı. 

MERT VİDİNLİ

Signal Türkiye marka müdürü Damla Gökmen ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, projenin bir parçası ve başarılı fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un yanı sıra, Yağmur Tanrısevsin, İpek Filiz Yazıcı, İsmail Ege Şaşmaz, Cemal Can Cansever, Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Fulya Zenginer, Yiğit Dikmen, Merve Sevi, Akasya Asıltürkmen, Serenay Aktaş, Mert Vidinli, Melis Özer ve Ayşe Burcu Kaya’nın da aralarında  bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

MEHMET TURGUT 

Mehmet Turgut’un Objektifinden Her Haliyle Güzel Gülüşler davet boyunca sergilenirken, davetliler Signal enstalasyonunda başarılı fotoğraf sanatçısının kadrajına güzel gülüşleriyle poz verdi.

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT - CANSEL ELÇİN

Zorlu Center’da ve İstanbul’un uğrak noktalarına konumlandırılan Signal fotoğraf kabinlerinde çekilen kareler, 200’den fazla dijital ekranda yayınlanacak ve eşsiz gülüşleriyle fotoğraflanan herkes “Signal’in Yeni Gülüşleri” olarak İstanbullularla buluşacak.

FULYA ZENGİNER

Signal ile Gülüşler İstanbul’un Dört Bir Yanında Signal, her gülüşün özel olduğuna değindiği “Öyle de Güzel, Böyle de Güzel” reklam filmini geçen yıl yayınlamıştı. Reklam filminin ardından açık hava mecralarında Mehmet Turgut’un fotoğrafladığı kareleri sergilemeye başlayan Signal, projelerden aldığı ilhamla bir enstalasyon hazırlayıp, 1-6 Ağustos tarihleri arasında şehrin uğrak noktalarından Zorlu Center meydan katı girişinde misafirlerini bekliyor.

YİĞİT DİKMEN

Enstalasyonun bir parçası olmak isteyenler, Mehmet Turgut ve ekibinin objektifine poz vererek, etkileşim alanında her haliyle güzel gülüşlerini sergileyebilecek. Özel gülüşler, Bağdat Caddesi ve Kanyon AVM’de bulunan fotoğraf kabinlerinde İstanbullularla buluşacak.

MERVE SEVİ

Enstalasyon boyunca fotoğrafİanan kareler İstanbul’un en popüler mecralarında dijital ekranlarda yayınlanacak. Mehmet Turgut’un proje için fotoğrafladığı kareler ise açıkhava mecralarına konumlandırılacak. Signal, herkesi özgüven dolu gülüşlerini göstermeye ve projenin bir parçası olmaya davet ediyor.