İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen 10. ödül töreninde, Yılın En İyi Koreografı ödülü Asil Çağıl’a verildi.

ÜNLÜ KOREOGRAF ASİL ÇAĞIL BU YIL 16 ÖDÜLÜNÜ ALTIN PALMİYEDEN ALDI

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri çiftinden 14 Şubat'a özel açıklamalar Beyza Şekerci ve Engin Hepileri çiftinden 14 Şubat'a özel açıklamalar

Yaptığı birbirinden başarılı  defileler, yarışmalar ve organizasyonlar ile  ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl’ Aldığım bu  ödül beni çok mutlu etti. Her gün daha iyisini yapmaya çalıştığımız bu sektörde insanların beğenisini kazanmak ve takdir edilmek mutluluk verici . Bu yıl 16. ödülümüzü de Altın Palmiye’den aldık. Bizimle bu yolda yürüyen herkese sonsuz teşekkürler’ dedi.

ASİL ÇAĞIL 

Nedim Delibaş  tarafından düzenlenen 10. İstanbul Golden Palm Awards 2023, ödül töreninde 2023 yılının en iyi koreograf ödülü Asil Çağıl'ın oldu.

İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi. Gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel y ve Hakan  Bilgin yaparken,. Gecenin açılışında yapılan Lost İn Hemp  defilesinin de koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl imzasını taşıyordu. Defilenin saç ve makyajları Altier Akademi ekibine aitti.

Editör: MURAT ÖZER