Ünlü şarkıcı Shakira’nın dev bronz heykeli doğduğu Kolombiya’da dikildi.

 WILLAM MEBARAK CHADID -  JAIME PUMAREJO - NIDIA DEL CARMEN RIPOLL TORRADO

Shakira heykel ile ilgili olarak, “Heykeltıraş Yino Marquez ve bölge sanat okulu öğrencilerin ve ülkemin insanlarına muazzam sanatsal yeteneklerinin bu örneği için teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi. 

Shakira’nın Heykeltıraş Yino Marquez tarafından yapılan dev bronz heykeli memleketi Barranquilla bölgesinde dikildi. Şarkıcı, dün annesinin doğum gününde ailesiyle birlikte heykelin bulunduğu bölgeyi ziyaret etti.

WILLAM MEBARAK CHADID - SHAKIRA - NIDIA DEL CARMEN RIPOLL TORRADO

SHAKIRA: "DOĞUM GÜNÜNDE BUNU AİLEMLE VE ÖZELLİKLE ANNEMLE PAYLAŞMAK BENİ MUTLU EDİYOR"

Shakira heykel hakkında yaptığı açıklamada, “Heykeltıraş Yino Marquez ve bölge sanat okulu öğrencilerin ve ülkemin insanlarına muazzam sanatsal yeteneklerinin bu örneği için teşekkür ederim. Doğum gününde bunu ailemle ve özellikle annemle paylaşmak beni mutlu ediyor. Ailem, belediye başkanı ve ben orada izliyorduk! Bu benim küçük kalbim için çok fazla” ifadelerini kullandı. 

SHAKIRA

Dilek Azaphan'dan 'Anneler Günü' mesajı Dilek Azaphan'dan 'Anneler Günü' mesajı

JAIME PUMAREJO: “KADINLAR İÇİN İLHAM KAYNAĞI OLMAYA DEVAM ETMENİZ DİLEĞİYLE”

Barranquilla Belediye Başkanı Jaime Pumarejo, Shakira ve ailesiyle heykeli ziyaret ederek, “Beste yapan bir kalp, eşsiz bir yetenek, kitleleri harekete geçiren bir ses ve çocukluğun ve insanlığın iyiliği için yürüyen ayaklar. Karayip kadınları ve kızları için ilham kaynağı olmaya devam etmeniz dileğiyle” ifadelerine yer verdi. 

Editör: MURAT ÖZER