Memoring Events’in sahibi Yapımcı Emir Kaya ve Moda Tasarımcısı Sevda Asoubar önceki akşam muhteşem bir düğün töreniyle bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

SEVDA ASOUBAR - EMİR KAYA

BOĞAZDAKİ İHTİŞAMLI DÜĞÜNDE ÜNLÜLER BULUŞTU

Yeniköy'deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda Banu Ergin ve  Arsevi Yeter’in organizasyonunda gerçekleşen düğüne magazin dünyasından da bir çok ünlü isim katıldı.

Dünyaca ünlü michelin yıldızlı menüden oluşan düğün, süsleme ve organizasyon ile de son 10 yılın en dillere destan düğünü oldu.

SEVDA ASOUBAR GELİNLİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Tolga Çam imzalı gelinliğiyle Sevda Asoubar göz kamaştırırken, çift balayına Maldivler'e gidecek.

SEVDA ASOUBAR - EMİR KAYA - İREM DERİCİ 

GELİN DAMATTAN İREM DERİCİ'Yİ ŞAŞKINA ÇEVİREN YÜZÜK HEDİYESİ 

Emir Kaya ve Sevda Asoubar'ın düğününde sahne alan İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibi şarkısıyla dans eden çift, sanatçıya sürpriz yaptı. Çift "İnşallah siz de sevgilinizle çok mutlu olursunuz ve nikah masasına oturursunuz" diyerek Derici'ye yüzük taktı. Gelin damadın bu sürprizine şaşıran sanatçı: "Bilseydim sevgilimide getirirdim, eve gidince yüzüğün diğerinide ben ona takarım" diyerek ikinci yüzüğü de diğer parmağına taktı.

DENİZ SEKİ - SEVDA ASOUBAR - EMİR KAYA 

DÜĞÜNE DENİZ SEKİ SÜRPRİZİ 

Hande Yener, Deniz Seki, Gonca Vuslateri, Murat Yeter, Beste Korkmaz, Neslim Güngen, Merve Aydın gibi ünlü isimler ve İran’ın dünyaca ünlü starı Los Angelas’dan gelen Siavash Shams düğüne katılarak Emir Kaya ve Sevda Asoubar çiftinin mutluluğunu paylaştı. Deniz Seki, çiçeği burnundaki çifte tam altın takarak mutluluklar diledi.

SEVDA ASOUBAR - EMİR KAYA - GONCA VUSLATERİ - DENİZ SEKİ - HANDE YENER 

Gelin Sevda Asoubar, gelin çiçeğini, Deniz Seki, Hande Yener ve Gonca Vuslateri’ye hediye edip onlara aşklarında mutluluklar dilerken en kısa zamanda nikah masasına oturmaları temennisinde bulundu. Yurt dışından gelen misafirler Hande Yener ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

AYPEN TELCİ

BESTE KORKMAZ

DENİZ SEKİ

EMEL KARACA

EMRE YUSUFİ

GONCA VUSLATERİ

İNANÇ - NESLİM GÜNGEN

İREM DERİCİ

MERCAN TALEBİ - MAHSA HASANZADEH

Ceyda Ateş Toplusoy'dan birbirinden özel açıklamalar... Ceyda Ateş Toplusoy'dan birbirinden özel açıklamalar...

MERVE AYDIN

MURAT - ARSEVİ YETER

ORHUN FARUK SARAÇ - DUYGU AY

PINAR ALTINOK

SİAVASH SHAMS

TİNA ÖZDEMİR

TOLGA ÇAM - İNCİ ŞENOL

ZEMFİRA JAFAROVA

Editör: MURAT ÖZER