Uygulama üzerinden hizmet vermeye başlayan YAPP’ın Istanbul MORINI’de gerçekleşen lansman partisi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

BEGÜM ÖZER - MELİS ÖZER - MERGİM AĞEL

İster tamir ve tadilat ister randevulu şekilde iç mimarlık alanında hizmet alabileceğiniz YAPP uygulamasının çıkış noktası yıllarca Türkiye’nin en büyük kamu, kurum, kuruluş ve özel şirketlerine verilen inşaat hizmetlerine dayanıyor.

ÖMER ÖZİSKENDER - TANER TEKİN

Altan Hanzade: Başarıya ulaşmak zor değil Altan Hanzade: Başarıya ulaşmak zor değil

Şirketin Kurucu ortaklarından Ömer Öziskender ve Taner Tekin’in ‘Sektörde yıllardır kamu, kurum ve kuruluşlarına verdikleri hizmeti gelen ve değişen dünyada dijitale taşıyarak insanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflediklerini’ belirttikleri konuşmayla başlayan lansman partisinde katılımcılar konuşmanın ardından uygulamayı inceleyip sahne performansları eşliğinde eğlenceli saatler geçirdi.

HANDE DEMİR

‘ YAPP ’ DE YETER UYGULAMASI LANSMAN PARTİSİ İŞ, SANAT VE CEMİYET DÜNYASININ ÖNDE GELEN İSİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ

FERHAT AYDIN 

ÖMER ÖZİSKENDER - MERT VİDİNLİ - TANER TEKİN

Mert Vidinli ev sahipliğinde gerçekleşen lansman partisine iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

OĞULCAN ENGİN 

ASLIHAN DOĞAN TURAN

MERVE OFLAZ

Katılan isimler arasında Oğulcan Engin, Aslıhan Doğan Turan, Merve Oflaz, Begüm Özer, Mergim Ağel, Beril Denizel, Rüya Büyüktetik, İlkem Öztürk, Arzu Kunt, Ayşe Burcu Kaya, Eylem İpek Şafak, Aysun Yıldız Güngör,  Eda Güzelcik, Tuğçe Postoğlu, Merih Erkamastar, Hande Demir, Ferhat Aydın Tolga Sezgin yer aldı. Dadycool grubun  sahne aldığı partide davetliler doyasıya eğlendiler.

MERVE OFLAZ

Dünyada dijital uygulamalar sayesinde her türlü hizmete kolaylıkla ulaşabiliyoruz. YAPP, hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellikle ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm acil tamir ve tadilat gereken işler için anında kapınızda!

DİLEK ARSLAN DİLBER

İLKEM ÖZTÜRK