İş insanı Fırat Bozfırat ve Jade&Co Kurucu ortağı iş insanı Yeşim Yılmaz, geçtiğimiz gün Raffles Hotel’de gerçekleştirilen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Siyaset dünyasının önemli isimlerinden mimar ve insanı Fırat Bozfırat ve Jade&Co Kurucu ortağı iş insanı Yeşim Yılmaz, geçtiğimiz gün Raffles Hotel’de gerçekleştirilen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

YEŞİM YILMAZ - FIRAT BOZFIRAT 

İş insanı Fırat Bozfırat ve Jade&Co Kurucu ortağı iş insanı Yeşim Yılmaz, geçtiğimiz gün Raffles Hotel’de gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

YEŞİM YILMAZ GELİNLİĞİ İLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Seçkin davetlilerin katıldığı özel gecede Yeşim Yılmaz, Vakko gelinliği ile adeta prensesleri andıran güzelliği ile göz kamaştırdı.

ETHEM SANCAK

Beşiktaş Belediyesi nikah memurunun kıydığı nikah töreninde çiftin şahitliğini Ethem Sancak, Mustafa Sarıgül, Murat Sancak, Metin Korkmaz, Tuğba Tosyalı, Mustafa Tatlıcı, Leyla Koray ve Alia Taissir birlikte üstlendiler.

MUSTAFA SARIGÜL

Muhteşem gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Berkay, birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek geceye renk kattı.

ÖMER SARIGÜL

Geceye katılan davetliler arasında, Mustafa Sarıgül, Osman Gökçek, Ethem Sancak, Murat Sancak, Ömer Sarıgül, Metin Korkmaz başta olmak üzere, Mehmet Dinçerler, Burcu Kıratlı, Özge Ulusoy, Emel Yıldırım, Doğuş Çabakçor, Anıl Tetik, Volkan Bahçekapılı, Miray Ağaoğlu, Mustafa Tatlıcı, Nuri Develi, Aykut Küçük, Eyüp Çelik , Neslihan Torun Kaya, Mehmet Kaya, Emre Kocadağ ve Erbakan Malkoç gib iş dünyası, cemiyet ve magazin dünyasından ünlü isimler vardı.

Ferhat Aydın: "Burcu ve Rachad'a sonsuza kadar mutluluklar diliyorum" Ferhat Aydın: "Burcu ve Rachad'a sonsuza kadar mutluluklar diliyorum"

MEHMET DİNÇERLER

MİNE KAYAKIRAN - ÖZGE ULUSOY

EMEL YILDIRIM

ASLI - VOLKAN ÖZDEMİR

ASYA HOCAOĞLU - DOĞUŞ ÇABAKÇOR

BENGÜ ARSLAN ESİN - TUĞBA TOSYALI

ESRA - İSMAİL ÖZKAN

FERİAN EKİZ - DANUŞ ULAŞ

HİKMET - SELİN KARAMAN

BERAT AŞICIOĞLU

BURCU ANIK

DİLARA ÖĞEL

MİRAY AĞAOĞLU - MERVE İSKİLİPOĞLU

ÖZGE ULUSOY

CİHAN ŞENSÖZLÜ