Görenleri gülümseten sevimli Yumoş ayıcıklarının Nişantaşı Bostan Sokak’ta yeniden ortaya çıkışı, Müjde Uzman, Pelin Karahan, Ezgi Eyüboğlu, Danla Bilic, Cemal Can Canseven, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Tanrısevsin gibi birçok ünlü ismin yer aldığı renkli bir lansman etkinliğiyle kutlandı. 

PELİN KARAHAN 

Giysi bakım markası Yumoş’un 2021’den beri ikonik ayılarıyla gerçekleştirdiği, basın, sanat ve influencer camiasından pek çok ismin katılımı ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken etkinliklerine bu sene Yumoş Deterjan ile bir yenisi eklendi. 

PINAR ALTUĞ 

Nişantaşı Bostan Sokak’ı renkli sokak ışıkları ve ikonik Yumoş ayılarıyla renklendirerek yapılan yeni sokak uygulaması Nişantaşı Zoya’s House’ta gerçekleştirilen lansman etkinliğiyle duyuruldu. 

UTKU ATEŞ

ÜNLÜLER İLE YUMOŞ DAHA DA RENKLENDİ

ALİCAN AYTEKİN 

Lansmana  Pelin Karahan, Pınar Altuğ Atacan, Utku Ateş, Alican Aytekin, Müjde Uzman, Yağmur Tanrısevsin, Ezgi Eyüboğlu, Onur Seyit Yaran, Sitare Akbaş, Elçin Afacan gibi ünlü oyuncuların yanı sıra; influencer’lardan Danla BilicAla Tokel ve Cemal Can Canseven gibi isimler de katıldı.

MÜJDE UZMAN 

Etkinlik sırasında davetlilerin sevimli Yumoş ayıcıklarıyla yaptığı birbirinden eğlenceli paylaşımlar da dikkat çekti.

Yumoş ayıları, 24 Eylül’e kadar Nişantaşı Bostan Sokak’ta, diğer ismiyle Yumoş Sokak’ta olacak.

Koton, Şahika Ercümen'in 100 metre dalış rekorunu özel bir gece ile kutladı Koton, Şahika Ercümen'in 100 metre dalış rekorunu özel bir gece ile kutladı

EZGİ EYÜPOĞLU

ELÇİN AFACAN 

DANLA BİLİC

CEMAL CAN - RUKİYE CAN SEVEN