Vizyoner bir mutfak, iyi müzik ve ayrıcalıklı bir deneyim alanı sunan "100 I HUNDRED İSTANBUL"; İstanbul'un turistik ve tarihi dokusuna, Muhteşem Boğaz manzarasının eşlik ettiği Kuruçeşme'de açıldı.

ETEL BALER

Türk ve Dünya mutfağından esinlenerek, eşsiz sunumlarla hazırladığı rafine tatları ve içecekleri açılış davetine katılan tüm misafirleri tarafından büyük beğeni topladı.  

HANDE DEMİR - FİLİZ EVİRGEN

100 I HUNDRED İSTANBUL, ihtişam dolu ambiyansında ve terasındaki eşsiz boğaz manzarasıyla iyi yemek ve iyi müziği bir araya getirdiği açılış davetinde tüm misafirler keyifli bir akşam geçirdi. Genç ve vizyoner ekibiyle hem hizmet hem de eğlence sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

SARP İKİLER - MELİS SANDAL - MUSTAFA SANDAL

100 I HUNDRED İSTANBUL GÖRKEMLİ BİR DAVET İLE AÇILDI!

Eşsiz mimarisiyle gastronomi ve eğlence alanındaki iddiasının yanı sıra, alışılagelmişin dışında çok farklı bir deneyim sunan 100 I HUNDRED İSTANBUL, gerçekleştirdiği açılış davetinde iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

BUĞRA BALKAYA - ŞEVVAL ŞAHİN

Açılışa katılan isimler arasında; Mustafa-Melis Sandal, Sarp İkiler, Mirba Alp-Ata Volkan Alp, Etel Baler, Melis-Burak Hatipoğlu, Melisa Döngel, Sercan Yaşar, Buğra Balkaya, Şevval Şahin, Hande Demir, Burcu Şendir, Can Helvacıoğlu, Petek Ertüre, Çiçek Güney, Dilek Arslan Dilber, Mert Gocay, Murat Tokuz, Mert Vidinli, Elvan Karakimseli, Oral Ünlü yer aldı.

CAN HELVACIOĞLU - BURCU ŞENDİR

DİLEK ARSLAN DİLBER

MELİS HATİPOĞLU - BURAK HATİPOĞLU

Çırağan Palace Kempinski İstanbul'a  prestijli ödüllerle turizm alanındaki mükemmelliğini bir kez daha tescilledi! Çırağan Palace Kempinski İstanbul'a prestijli ödüllerle turizm alanındaki mükemmelliğini bir kez daha tescilledi!

MELİSA DÖNGEL - SERCAN YAŞAR 

MERT GOCAY - MURAT TOKUZ

MİRBA ALP - ATA VOLKAN ALP

ORAL ÜNLÜ - ELVAN KARAKİMSELİ - MERT VİDİNLİ

PETEK ERTÜRE - ÇİÇEK GÜNEY

ŞEVVAL ŞAHİN

Editör: MURAT ÖZER