Magnum, yazın bu en sıcak günlerinde yeni yaz lezzetleri Sunlover ve Starchaser’la serinleten haz dolu bir davete imza attı.

ZEYNEP BASTIK

Hazsız geçen tek bir günün bile kayıp olduğuna inanan Magnum, yeni yaz lezzetleri Sunlover ile gündüzün enerjisi ve Starchaser ile gecenin gizemini kutlamaya devam ediyor. Magnum, Wu Bomonti’de “Haz Hiç Bitmesin” mottosuyla bir davet gerçekleştirdi.

Ceyda Ateş Toplusoy'dan birbirinden özel açıklamalar... Ceyda Ateş Toplusoy'dan birbirinden özel açıklamalar...

HAZAL KANTMAN

MAGNUM'DAN HAZ DOLU BİR YAZ DAVETİ 

Wu Bomonti’nin benzersiz lezzetleri ile gün batımında başlayan etkinlik, gecenin ilerleyen saatlerinde müziğin ritminin artmasıyla devam etti. Magnum Dipping Bar’da kendi Magnum’unu tasarlayan davetliler haz dolu anlar yaşadı. 

EDİS

Wu ekibinden Ali Can Ayyıldız, Serdar Ormancı, Mehmet Dağcı, Infant Community ajans yöneticisi Buse Toprak ve Magnum Türkiye marka müdürü Hazal Kantman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe; Zeynep Bastık, Edis, Oktay Çubuk, Melissa Gizem,Hande Taşer ve Berrin Keklikler’in de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

MELİSSA GİZEM - OKTAY ÇUBUK

Magnum Double Sunlover, çıtır Hindistan cevizi parçacıkları içeren mükemmel kıtırtıyı beyaz Magnum çikolatası kaplı egzotik mango sosuyla sunuyor. 

BERRİN KEKLİKLER

Magnum Double Starchaser ise kıtır bisküvi ve karamelize mısır parçaları içeren kıtırtısı ile Magnum çikolatası kaplı karamel soslu lezzetiyle Magnum severlerle buluşuyor. 

HANDE TAŞER

Magnum Double Starchaser, macera dolu yaz geceleri hissini yaşatırken Magnum Double Sunlover, sıcak yaz günleri için serinlemenin en tatlı yolu oluyor.

Editör: MURAT ÖZER