80. Venedik Film Festivali’nin, kırmızı halı galasında poz veren ünlü isimler arasında Türk oyuncular Demet Özdemir, Boran Kuzum, Dilan Çiçek Deniz, Melis Sezen ve Salih Bademci de vardı.

Başarılı ve güzel oyuncu Demet Özdemir, 80. Venedik Film Festivali’nde, Chopard mücevherleri ile göz kamaştırdı...

FENDI defilesinde yıldızlar geçidi!.. FENDI defilesinde yıldızlar geçidi!..

DEMET ÖZDEMİR 

Başarılı Oyuncu Demet Özdemir, Katıldığı Ve Ödül Aldığı 80. Venedik Film Festivali’nde, görünümünü Chopard mücevherleri ile tamamladı...

1 Eylül'de ödül aldığı “Kineó Ödülleri”nin basın toplantısı için Kırmızı Halı galasına katılan Demet Özdemir, Chopard mücevherleri ve çekici duruşuyla görenleri büyüledi.

DEMET ÖZDEMİR CHOPARD MÜCEVHERLERİ İLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Başarılı Oyuncu Demet Özdemir, Katıldığı Ve Ödül Aldığı 80. Venedik Film Festivali’nde, görünümünü Chopard mücevherleri ile göz kamaştırdı.

DEMET ÖZDEMİR'E ÖDÜL 

2 Eylül’de Kineo Ödül Töreni’nde “Uluslararası En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne sahip olan yetenekli oyuncu Demet Özdemir, Chopard mücevherleri ile boy gösterdi.

BORAN KUZUM 

Armani Beauty Lounge’u ziyaret ettikten sonra, kırmızı halıda çekici tarzı ve duruşuyla Boran Kuzum boy gösterdi.

BORAN KUZUM ÇEKİCİ TARZIYLA BÜYÜLEDİ

Yetenekli oyuncu, festivalin en unutulmaz anlarından biri olarak Armani Beauty tarafından Peggy Guggenheim Collection'da düzenlenen ve markanın global davetlilerininde katılım gösterdiği akşam yemeğine de katıldı. 

DİLAN ÇİÇEK DENİZ 

Dilan Deniz, Armani Beauty Lounge’u ziyaret ettikten sonra, kırmızı halıda boy gösterdi.

DİLAN DENİZ ŞIKLIĞIYLA GÖZ DOLDURDU 

Yetenekli oyuncu, festivalin en unutulmaz anlarından biri olarak Armani Beauty tarafından Peggy Guggenheim Collection'da düzenlenen ve markanın global davetlilerininde katılım gösterdiği akşam yemeğine de katıldı. 

Premium otomobil üreticisi Lexus, 80. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde ünlü isimlerle kırmızı halıyı paylaştı. Lexus Türkiye, ülkemizin başarılı oyuncuları Melis Sezen ve Salih Bademci’yi festivalde ağırladı.

MELİS SEZEN 

ŞIKLIĞI VE ZARİFLİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Yedi yıldır üst üste festivalin Resmi Araç Sponsoru olan Lexus, geniş ürün gamıyla film yapımcılarını, aktrisleri, aktörleri ve VIP konukları etkinlik alanına götürerek sanat ve otomobili bir araya getirdi.

SALİH BADEMCİ - MELİS SEZEN 

Dünyanın en köklü sinema festivallerinden biriyle birlikte işbirliğine devam eden Lexus, bu yüksek profilli sahneyi bu yıl Melis Sezen ve Salih Bademci ile paylaştı.

Festivalde film gösterimine katılan Melis Sezen ve Salih Bademci, sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği Priscilla filmini izlediler.

SALİH BADEMCİ

ŞIK TARZIYLA BÜYÜLEDİ

Şık kıyafetleri ve zarif tarzlarıyla odak noktası olan Melis Sezen ve Salih Bademci, Elvis Presley’in eşi Priscilla Presley arasındaki ilişkinin konu edildiği filmden büyük keyif aldıklarını ifade ettiler. 

LEXUS - MELİS SEZEN 

Festival için Venedik’e gelen Melis Sezen ve Salih Bademci’ye seyahatlerinde rehber Saffet Emre Tonguç da eşlik etti. 

LEXUS - MELİS SEZEN 

LEXUS LBX DE BAŞROLDE YER ALDI 

30 Ağustos’ta başlayan film festivalinde, markanın yeni B SUV modeli LBX, kırmızı halıda boy göstererek başrolde yer aldı. Tamamen yeni modeli LBX, markanın yenilikçi ruhunu ortaya koyarak Venedik’te en az ünlüler kadar dikkat çekti.

LEXUS - SALİH BADEMCİ