Yunanistan'ın Leros adasında denizde kaza geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çiftinin tedavileri İstanbul'da özel bir hastanede devam ediyor.

Sabancı çiftinin sağlık durumuyla ilgili bilgi almak isteyen yakınları, dostları ve iş dünyasından isimler hastaneye ziyarete geldi. 

ALİ SABANCI - VUSLAT DOĞAN SABANCI 

Yunanistan'ın Leros Adasında denizde kaza yapan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı'nın İstanbul'daki özel bir hastanede tedavileri sürüyor.

ÖMER SABANCI- ARZU SABANCI- HACI SABANCI

Çifti, Ömer Sabancı ile Arzu Sabancı çifti ile oğulları Hacı Sabancı ve Kerim Sabancı ziyaret etti.

DİDEM ÖZKAN CİNER - ZEYNEP ÖZKAN CİNER 

Ziyarete gelenler arasında eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan’ın eşi Zeynep Çiğdem Özkan ve kızı Didem Özkan Ciner de vardı.

REZAN EPÖZDEMİR 

İş insanı Kerem Kamışlı da Sabancı çiftini ziyarete geldi. Avukat Rezan Epözdemir ile insanı Mehmet Ali Yalçındağ, babası Metin Yalçındağ ile annesi Süheyla Yalçındağ ve Mehmet Ali Yalçındağ'ın oğlu Aydın Doğan Yalçındağ da ziyarete gelenler arasındaydı.  (DHA)

MEHMET ALİ YALÇINDAĞ 

METİN YALÇINDAĞ - SÜHEYLA YALÇINDAĞ- AYDIN DOĞAN YALÇINDAĞ

ZEYNEP KÖSEOĞLU

KERİM SABANCI - KEREM KAMIŞLI 

Acqua di Parma, yani parfümü 'Zafferano'yu özel bir davetle tanıttı Acqua di Parma, yani parfümü 'Zafferano'yu özel bir davetle tanıttı