Dünya standartlarında konser ve etkinlik deneyimlerini sanatseverlerle buluşturan YBY Woods, 18 Ağustos Cuma akşamı sahne alan Zeynep Bastık ile muhteşem bir konsere daha imza attı.

Binlerce seyircinin şarkılarına eşlik ettiği genç şarkıcı Zeynep Bastık, enerjisi ve dansları ile coşkulu bir müzik şöleni yaşattı. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da kızı Ada ile Zeynep Bastık’ı izleyenler arasındaydı.

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Türkiye’nin en çok dinlenilen kadın vokallerinden Zeynep Bastık’ı İstanbul’un en büyük sahnesinde ağırladı.

Konsere Ara şarkısıyla çıkan Zeynep Bastık; sahnede en sevilen parçalarından Marlon Brando, Bi’Tek Ben Anlarım, Uslanmıyor Bu ve Felaket gibi hit şarkılarını söylerken alanı dolduran binlerce müziksever de genç sanatçıya coşkuyla eşlik etti. Kendi şarkılarının yanı sıra Yıldız Tilbe ve Serdar Ortaç’ın efsaneleşen şarkılarını da seslendiren Zeynep Bastık, sık sık hayranları ile sohbet etti.

Müzik severleri Parkorman'da buluşturan festival: Cityfest Müzik severleri Parkorman'da buluşturan festival: Cityfest

Dansları ve enerjisi ile YBY Woods’taki konserinde müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan Zeynep Bastık’ı izleyenler arasında ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve kızı Ada da yer aldı.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.