Aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alan Ay Yapım’ın Show TV ekranlarında yayınlanan dizisi ‘Aile’de bu hafta herkesPatlayan silah kimi vurdu?’ sorusuna kilitlendi. Salı akşamı yayınlanacak bölümle birlikte hikayenin seyri değişiyor.

‘AİLE’NİN NEFES KESECEK BÖLÜMÜ İÇİN HERKES BİR SORUNUN PEŞİNDE!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer’in eşlik ettiği ‘Aile’ dizisinde nefesler tutuldu. Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yayınlanan tanıtımda düğünün ardından patlayan silahın kimi vurduğu gizemini koruyor. Sosyal medyada da çokça konuşulan sorunun cevabı Salı akşamı 4.bölümde cevap bulacak. 

ASLAN VE DEVİN’DEN ROMANTİK POZLAR

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ilk bölümden itibaren seyircinin beğenisini kazanan ve reytinglerde de birinci sıraya yerleşen Ay Yapım’ın Show TV’de yayınlanan ‘Aile’ dizisinin başrollerinde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ikilisi, seyircinin gönlünü fethetti. Partner olarak uyumlarıyla çok yakıştırılan çift yeni bölümdeki romantik sahneleriyle de çok konuşulacak.

KIVANÇ TATLITUĞ VE SERENAY SARIKAYA PARTNER OLARAK SEYİRCİNİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’ dizisinin hikayesi çok dikkat çekerken Tatlıtuğ ve Sarıkaya’nın partner uyumu da övgüleri topluyor.

‘Succession’, sezon finaliyle Türkiye’de sadece TOD ekranında!.. ‘Succession’, sezon finaliyle Türkiye’de sadece TOD ekranında!..

Yayınlandığı ilk günden bu yana hem oyunculuk performanslarıyla hem de partner uyumuyla çok konuşulan ikilinin yeni bölümdeki romantik sahnelerinden özel kareler yayınlandı.