Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan dijital yayın servisi Prime Video, Türk Original filmi Bihter’in galasını 15 Kasım Çarşamba günü Sait Halim Paşa’da ihtişamlı bir davetle gerçekleştirdi.

NEZAKET ERDEN - HANDE ATAİZİ - LORİN MERHART - HELİN KANDEMİR - TİLBE SARAN - FARAH ZEYNEP ABDULLAH - BORAN KUZUM EBRU ÖZKAN - MERT İNCE 

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan ve güçlü kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran’ın yer aldığı Bihter, 16 Kasım Perşembe günü sadece Prime Video’da yayınlanmaya başlıyor.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH - BORAN KUZUM 

15 Kasım Çarşamba günü Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda keyifli bir kokteyl davetinin ardından Bihter filminin özel gösterimi, Prime Video’dan Alptuğ Çopuroğlu’nun konuşmasıyla başladı.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH 

Netflix'in yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı, 13 ülkede zirvede! Netflix'in yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı, 13 ülkede zirvede!

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, “Çok keyifli bir film sürecinin ardından içimize sinen bir filme imza attık, izleyenlerin de beğeneceğini umuyoruz,” sözleriyle heyecanını dile getirdi. 

HANDE ATAİZİ 

Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder. Fakat annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır.

CANER ALPER - MEHMET BİNAY - MERVE GÖNTEM - TİMUR SAVCI - CEMAL OLKAN - ALPTUĞ ÇOPUROĞLU 

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı, Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığıyla TAFF Pictures imzalı film; tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük bir felakete sürüklenen eşsiz bir hikaye sunuyor. 

BORAN KUZUM 

HELİN KANDEMİR 

LORİN MERHART 

NEZAKET ERDEN