BiP, kullanıcılarına özel çekilişle iPhone 14 Pro Max hediye edeceğini duyurdu. Kullanıcılar, 1 Temmuz'a kadar devam edecek kampanya kapsamında, uygulamadaki BiPClub alanında yer alan ‘Çekilişe Katıl’ butonuna her ay bir kez tıklayıp gerekli bilgileri girerek çekilişe katılım hakkı kazanıyor. Kazanma şansını artırmak için uygulama üzerinden mesajlaşmak yeterli. 

Çin Büyükelçisi Liu Shaobin’den Türkiye’ye: "Fırsatları birlikte keşfedeceğiz" Çin Büyükelçisi Liu Shaobin’den Türkiye’ye: "Fırsatları birlikte keşfedeceğiz"

Kampanyaya katılmak için operatör fark etmeksizin yeni veya mevcut bireysel hat kullanıcılarının, BiP’te yer alan servislerden BiPClub’taki ‘Çekilişe Katıl’ kısmından isim, soy isim ve yaşadıkları şehrin bilgilerini girmeleri; 1 Temmuz 2023 tarihine kadar her ay bir kez ‘Çekilişe Katıl’ butonuna tıklamaları yeterli oluyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden mesaj attıkları her yeni kişi için bir çekiliş hakkı elde ediyor. 14 Temmuz 2023 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, 18 Temmuz 2023 tarihli Takvim gazetesinde ilan edilecek. 

BiP’lilere özel tüm kampanyaları tek bir serviste toplayan BiPClub kullanıcılarına pek çok farklı markadan fırsatlar sunuyor. Kullanıcılar, BiPClub içerisinde yer alan çeşitli etkinliklerden konser biletleri kazanabilir; popüler markalarda geçerli indirim kuponları ile birçok kampanyadan yararlanabilirler. Ayrıca uygulamadaki ‘Keşfet’ sekmesi aracılığıyla kullanıcıların fatura ödemeden sipariş vermeye hayatı kolaylaştıran pek çok farklı servise ve birbirinden eğlenceli içeriklere erişebilmesi mümkün. BiP, tüm operatörlerde ücretsiz ve internetinden harcamadan kullanılabiliyor.