Türk iş insanı Cengiz Bayırlı ve Venezuella’lı eşi Giovanna Guzman Bodrum'da yoğun iş temposundan fırsat bulup tatilin keyfini çıkarıyor.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yaşayan başarılı emlakçı ve bir dönemde Dünya Bankası’nda görev yapan Türk insanı Cengiz Bayırlı ve Venezuella’lı eşi Giovanna Guzman Bodrum'da  yoğun iş temposundan fırsat bulup  tatilin keyfini çıkarıyor.

Amerika’da yaşayan başarılı emlakçı ve bir dönemde Dünya Bankası’nda görev yapan Türk iş insanı Cengiz Bayırlı ve Venezuella’lı eşi Giovanna Guzman tatil için geldikleri Bodrum’da görüntüledik.

 CENGİZ BAYIRLI - GİOVANNA GUZMAN 

Türk iş insanı Cengiz Bayırlı ve Venezuella’lı eşi Giovanna Guzman tatil için geldikleri Bodrum’da  objektiflerimize yansıdı.

Elin Zinaly, İstinye Park AVM'de! Şıklığıyla dikkat çekti... Elin Zinaly, İstinye Park AVM'de! Şıklığıyla dikkat çekti...

Teknelerinde tatil yapan ve Dünyaca ünlü starlara ve Hollywood yıldızlarına konut satışı yapan ve ABD’nin en büyük 1oo emlak şirketinden birisinin sahibi olan Bayırlı ve eşi Guzman TÜrkbükü sahilinde yürüyüş yaparak sahildeki mağazaları gezdi.

Geçtiğimiz aylarda Zorlu Center’da Türkiye ofislerini açan çift bir süre Türkiye’de mavi tur yapacaklarını belirtti.