Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Dünya 5’ten büyüktür’ derken de, ‘herkes içinde daha adil bir dünya mümkün’ derken de inancımızın bize emrettiği bu anlayışımızı ifade ediyoruz. Merhametini yitirmiş bir çağda, Diyanet'imizle, TİKA'mızla, AFAD’ımızla; düşkünlerin, bir lokma ekmeğe muhtaç fakirlerin yer altı ve yer üstü zenginlikleri emperyalistler tarafından sömürülen mazlum halkların imdadına biz koşuyoruz.

Erdoğan: Ülkemizi yeniden siyasi istikrarsızlık, vizyonsuz yönetim bataklığına sürüklemek isteyenler elbette boş durmuyor. Unuttukları bir şey var. Türkiye artık eski Türkiye değildir. Erdoğan: Ülkemizi yeniden siyasi istikrarsızlık, vizyonsuz yönetim bataklığına sürüklemek isteyenler elbette boş durmuyor. Unuttukları bir şey var. Türkiye artık eski Türkiye değildir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Dünya 5’ten büyüktür’ derken de,  ‘herkes içinde daha adil bir dünya mümkün’ derken de inancımızın bize emrettiği bu anlayışımızı ifade ediyoruz. Merhametini yitirmiş bir çağda, Diyanet'imizle, TİKA'mızla, AFAD’ımızla; düşkünlerin, bir lokma ekmeğe muhtaç fakirlerin yer altı ve yer üstü zenginlikleri emperyalistler tarafından sömürülen mazlum halkların imdadına biz koşuyoruz.