Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mevzuata göre her 250 kişi için bir iş güvenliği uzmanı bulundurulması gerekirken bu madende her 37 kişiye bir iş güvenliği uzmanı düşmektedir. Ayrıca kurum bünyesinde 30 tahlisiye görevlisi mevcuttur. Bunların yanın sıra Amasra Kömür Ocağımız son sistem teknolojilere ve güvenlik sistemlerine sahip bir işletme olarak öne çıkmaktadır.

Erdoğan: Ülkemizi yeniden siyasi istikrarsızlık, vizyonsuz yönetim bataklığına sürüklemek isteyenler elbette boş durmuyor. Unuttukları bir şey var. Türkiye artık eski Türkiye değildir. Erdoğan: Ülkemizi yeniden siyasi istikrarsızlık, vizyonsuz yönetim bataklığına sürüklemek isteyenler elbette boş durmuyor. Unuttukları bir şey var. Türkiye artık eski Türkiye değildir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mevzuata göre her 250 ki için bir iş güvenliği uzmanı bulundurulması gerekirken bu madende her 37 kişiye bir iş güvenliği uzmanı düşmektedir. Ayrıca kurum bünyesinde 30 tahlisiye görevlisi mevcuttur. Bunların yanın sıra Amasra Kömür Ocağımız son sistem teknolojilere ve güvenlik sistemlerine sahip bir işletme olarak öne çıkmaktadır.