Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete’nin vefatı dolayısıyla eşi Atike Mete ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tabi Ankara'da sadece Etlik Şehir Hastanesi ile kalmadık. Aynı büyüklükte bir de Bilkent’i kurduk. O da yine 4 bin 50 oda ve yatak. Aynı şekilde burası da 4 bin 50 oda ve yatak. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tabi Ankara'da sadece Etlik Şehir Hastanesi ile kalmadık. Aynı büyüklükte bir de Bilkent’i kurduk. O da yine 4 bin 50 oda ve yatak. Aynı şekilde burası da 4 bin 50 oda ve yatak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete’nin vefatı dolayısıyla eşi Atike Mete ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, merhum Ahmet Mete’ye Allah’tan rahmet, ailesine ve Batı Trakya Türklerine başsağlığı diledi. Batı Trakya Türklerinin ileri gelenlerinden Ahmet Mete’nin yaşamı boyunca önemli hizmetler gerçekleştirdiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, merhum Ahmet Mete’nin her zaman hayırla ve duayla anılacağını ifade etti.