Nişantaşı Damat Tween mağazasında düzenlenen "Yeni Yılı Moda ile Karşılıyoruz" daveti ve cemiyet hayatının seçkin simalarını buluşturdu.

Selena Gomez, Cannes'da Messika mücevherleri ile göz kamaştırdı Selena Gomez, Cannes'da Messika mücevherleri ile göz kamaştırdı

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU - AHU ORAKÇIOĞLU 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen davette özel alışveriş sürprizlerinin yanı sıra DJ Doğuş Çabakçor da müzikleriyle konuklara keyifli anlar yaşattı.

VOLKAN DEMİREL  - ZEYNEP DEMİREL 

Nişantaşı Damat Tween mağazasında düzenlenen "Yeni Yılı Moda ile Karşılıyoruz" partisi, iş ve cemiyet hayatının birbirinden seçkin isimlerini ağırladı.

PINAR HOTİÇ - SİNAN HOTİÇ 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen davete Volkan-Zeynep Demirel, Serdar-Pınar Hotiç, Teoman, İlker Ayrık, Emre Karayel, Siren Ertan ve Utku Ateş gibi pek çok ünlü isim katıldı.

TEOMAN

Yeni yıl coşkusunu Nişantaşı Damat Tween atmosferinde yaşayan konuklar, DJ Doğuş Çabakçor'un müzikleriyle keyif dolu saatler geçirdi.

Editör: MURAT ÖZER