Ecole St. Pierre Hotel; tarihinden aldığı ilhamı modern bakış açısıyla harmanlayarak, misafirlerine unutulmayacak bir konaklama ve gastronomi deneyimi yaşatmaya 2. yılında da devam ediyor.

ARZU SABANCI - BEGÜM GÜNEŞ - BESTE YURTTAŞ 

İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etm, şık atmosfer ve zarafet yaklaşımını misafirlerine sofistike bir konaklama deneyimi ile sunan Ecole St. Pierre Hotel, tarihin dokusunu yeni lezzetleri, özel yemek sunumları ve özel bir müzik performansı ile biraraya getirdiği bir  2. kuruluş yılı kutlamasına imza attı.

BESTE YURTTAŞ - BEGÜM GÜNEŞ

ECOLE ST. PIERRE HOTEL TARİHİN KALBİ GALATA’DA 2. KURULUŞ YILINI YENİ LEZZET VE SUNUMLARI İLE KUTLADI

BERRİN ZORLU 

Ecole St. Pierre Hotel Genel Müdürü Begüm Güneş ve Beste Yurttaş’ın da  ev sahipliğinde yapılan kutlama kokteyl ve akşam yemeğine Arzu Sabancı, Berrin Zorlu, Ebru Sanver, Emir Uyar, Oylum Talu, Zafer Kozanoğlu, Çiğdem Eşrefizade, ın Görmüş, Melis Ağazat, Reyhan İpekel, Fatoş Mildon, Tuğba Parlak, Feyza Yozgat ve Özgür Keleş gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının seçkin isimleri katıldı.

EBRU SANVER

Tarihi binanın içerisinde ve avlusunda, birbirinden iddialı İtalyan lezzetleri sunan IL Cortile Ristorante Pizzeria’nın yeni lezzet sunumları eşliğinde yapılan kutlamaya Ata Marin Band’in keyifli performansı eşlik etti.

NECLA AKSOY - ARZU SABANCI -FATOŞ MİLDON - YONCA GÜROL - NEŞE GÖNÜL - BESTE YURTTAŞ 

Galata’nın değişiminde büyük katkısı olan Ecole St. Pierre Hotel ve IL Cortile’nin 2. yılına özel olarak hazırlanan lezzet, sunum ve dekorasyon davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

ZAFER KOZANOĞLU

ECOLE ST. PIERRE HOTEL 2 YAŞINDA...

ÇİĞDEM EŞREFİZADE 

Ecole St. Pierre Hotel binası, tarihi Fransız okulu Colleges des Freres St. Pierre’e ev sahipliği yaptığı dönemin tüm anıları ve dokuları ile günümüze kadar taşıyor, 443 yılında Cenevizliler tarafından yapılan surların kalıntılarını da koruyarak neo-klasik ve neo-barok detayları ile büyüleyici bir atmosferde unutulmayacak bir hizmet sunuyor.

ELIZABETH VELA - EMİR UYAR 

İtalyan mutfağının klasik tatlarını büyük bir özen ve tazelik ile sofraya taşıyan IL Cortile İstanbul da geniş menüsü ve güzel sunumları ile her anlamda tatmin edici bir servis sunuyor ve konuklarına keyifli anlar vaat ediyor. 

ŞEBNEM ATAY - REYHAN İPEKEL 

Ecole St. Pierre Hotel’e bağlı Galata’da yer alan “i guru Cafe Lounge Bar da tarih ve kültürün esintileriyle lezzeti bir arada sunmaya devam ediyor. Geçmişte ruhani liderlerin kaldığı yatakhane olarak kullanılan manastır yapısı ve bugün i guru’ya ev sahipliği yapan bu binanın sırtı, Ceneviz surlarına dayalıdır.

FATOŞ MİLDON 

Lion Diamond'tan göz alıcı davet Lion Diamond'tan göz alıcı davet

MELİS ÖZER - BESTE YURTTAŞ - BEGÜM GÜNEŞ - BEGÜM ÖZER

Ecole St. Pierre Hotel misafirlerine yalnızca büyülü bir deneyim yaşatmakla kalmayıp modern bir bakış açısıyla geçmişi günümüzle buluşturuyor, lüks bir konaklama ve servis anlayışı ile hizmet veriyor.

OYLUM TALU 

Butik lüks konseptiyle otel, 20-60 metrekare arasında, avlu manzaralı ve geniş teraslı süitler olarak değişiklik gösteren 17 odalık kapasitesiyle yaşam buluyor.

TUĞBA PARLAK - FEYZA YOZGAT 

Geniş, ferah ve Galata’nın tarihini buram buram hissettiren odalarda misafirlerin her türlü konforunu karşılamak için düşünülmüş ufak detaylar bulunuyor. Otelin tasarımcıları kitchen-ist, tarihi yapıyı bozmadan oluşturdukları konsept doğrultusunda, oda planlaması ve yerleşimlerini tekrar ele aldılar.

ÖZGÜR KELEŞ 

Koridorlarında, avlusunda, odalarında gezindikçe kulaklara tarihten hikayeler fısıldayan Ecole St. Pierre Hotel’de manzarası, lokasyonu, havası, kokusu ve yaşanmışlıklarıyla bir otelden çok daha fazlasını sunuyor.

KAĞAN YURTTAŞ - BEGÜM GÜNEŞ - BESTE YURTTAŞ 

Misafirlerine tarihle aynı odayı paylaşırken, eşi benzeri görüşmemiş misafirperverliği ve ince düşünülmüş detayları ile konaklama deneyimi yaşatacağının sözünü veren Ecole St. Pierre Hotel heyecanla tüm konuklarını beklemeye devam ediyor.