Türkiye’de lüks moda ve yaşam stilinin öncüsü Beymen, 50nci yıl kutlamaları kapsamında düzenlediğiGolden Opulencesergisini Beymen mağazalarına taşımaya başladı.

Dünya modasına yön veren markaların, Beymen’in 50’nci yılında, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık yolculuğuna ithafen tasarladığı eserlerden oluşan özel bir seçki, 30 Nisan’a kadar Beymen Zorlu Center’da ziyaret edilebilecek. 

Güler Sabancı'nın özel konuklarına koku atölyesi düzenledi Güler Sabancı'nın özel konuklarına koku atölyesi düzenledi

BEYMEN’İN 50, LÜKSÜN 500 YILLIK TARİHİNE IŞIK TUTAN "GOLDEN OPULENCE" SERGİSİ BEYMEN ZORLU CENTER’DA

Beymen, geride bıraktığı yarım asrını lüksün bu topraklardaki 500 yıllık tarihine ışık tutan küresel bir projeyle kutlarken, düzenlediği “Golden Opulence” sergisi ile lüksün ve zanaatın nesillere ve kültürlere ilham veren gücünü ortaya koymuştu.

Modaya yön veren 50 dünya markasının Beymen için bu topraklardan aldıkları ilhamla tasarladıkları eserleri buluşturan “Golden Opulence” sergisi 6 Kasım – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde 50 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı. 

Beymen; Golden Opulence sergisinden çok özel bir seçkiyi Beymen mağazalarında ziyaretçileriyle buluşturmaya başladı.

Sergi gezisinin ilk durağı olan Beymen Zorlu Center, 30 Nisan’a kadar Golden Opulence sergisinden özel bir seçkiye ev sahipliği yapıyor.

Editör: Admin Admin