Açık Haberleri

açık haberleri ve güncel açık gelişmeleri, açık ile ilgili tüm video, açık fotoğrafları ve açık haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SonDakika

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı: Orman yangını sebebiyle tek yön açık olan “Çanakkale Boğazı gemi trafiği, çift yönlü olarak açılmıştır.”

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın aktardığı ödemeler dengesi verilerine ilişkin açıklama yaptı.

SPOR

Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros'ta tek erkekler finalinde Carlos Alcaraz, Alexander Zverev'i 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu.

SPOR

İspanyol tenisçi Rafael Nadal, Fransa Açık (Roland Garros) ilk tur karşılaşmasında 4 numaralı seribaşı Alman Alexander Zverev'e 3-0 mağlup olarak...

SPOR

Tenis sezonunun ikinci grand slam tenis turnuvası Fransa Açık Roland Garros'da milli sporcu Zeynep Dönmez ana tabloya yükseldi.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye Sürdürülebilir Finans Forumu"nda konuştu...

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) rezervlerine ilişkin açıklama yaptı.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı enflasyon verilerine ilişkin açıklama yaptı.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in sizden randevu istediği konuşuluyor. Bu talebe yanıtınız ne olur?) CHP’nin Genel Başkanı Sayın...

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2024 Mart ayı dış ticaret verilerine ilişkin açıklama yaptı.

SAĞLIK

Burun ameliyatları hem çok sık yapılan hem de “Acaba nasıl olacak?” sorusundan kaynaklı çok fazla aklı kurcalayan estetik işlemlerin başında...

GENEL

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Brüksel’deki NATO Karargahı’nda İsveç’in NATO’ya katılımı kapsamında dün düzenlenen törende konuşma yaptı.