Temasları Haberleri

temasları haberleri ve güncel temasları gelişmeleri, temasları ile ilgili tüm video, temasları fotoğrafları ve temasları haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın Rusya’nın Nijniy Novgorod şehrindeki BRICS+ Toplantısı marjında gerçekleştirdiği temaslar, dünya basınının satırlarına taşındı.

GENEL

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Afrika temasları kapsamında gittiği Kongo’da basın mensuplarına konuştu.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan,Pekin’de dün Çin Devlet Başkanı Yardımcısı Han Zheng ve Dışişleri Bakanı Wang Yi ile bir araya geldi.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Yeni anayasa) Aceleye getirmeden ama çok da fazla uzatmadan istişari temasları bitirip somut adımlar atılmasında fayda görüyoruz.

SPOR

Molakai’de yaklaşık 12 saat aralıksız kulaç atan Bengisu Avcı, bitime az bir süre kala üst üste kutu denizanası da denilen...

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD’nin New York kentinde BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ve Fransa Dışişleri Bakanı Stéphane Séjourné ile...

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Ürdün temasları kapsamında Amman’da Ürdün Kralı Abdullah ve Prens Hasan Bin Tallal ile ayrı ayrı görüştü.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İsrail-Filistin çatışmasını durdurmaya ve kalıcı barışı sağlamaya yönelik temaslarda bulundu. 

GENEL

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail temasları kapsamında Başbakan Binyamin Netanyahu ile görüştü.

GENEL

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail temasları kapsamında Başbakan Binyamin Netanyahu ile bir araya geldi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD’nin New York kentinde üst düzey temaslarda bulunup mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler yaptı.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD’nin New York kentinde mevkidaşlarıyla temaslarına devam etti.