Töreni Haberleri

töreni haberleri ve güncel töreni gelişmeleri, töreni ile ilgili tüm video, töreni fotoğrafları ve töreni haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GÜNCEL

İran’ın Doğu Azerbaycan eyaletinde helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi için Tebriz kentinde cenaze töreni düzenleniyor.

MODA

Messika, Palais des Festivals’de gerçekleşen 77. Cannes Film Festivali'nde, "Le Deuxième Acte" gösterimi ve açılış töreni kırmızı halısına damgasını vurdu.

GÜNCEL

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Taksim Cumhuriyet Anıtı’na çelenk bırakma töreni düzenlendi.

EKONOMİ

Türkiye-Azerbaycan Doğalgaz Alanında İş Birliği Anlaşması imza töreni İstanbul'da gerçekleşti.

CEMİYET

Ünlü iş adamı Numan Ceyhan ve eşi Arzu Ceyhan’ın oğlu Raif Gökhan Ceyhan, 2021 Best Model of Türkiye ikincisi manken...

EKONOMİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Mali Dışişleri ve Bölgesel İşbirliği Bakanı Abdoulaye Dıop ile ortak basın toplantısı düzenledi.

GÜNCEL

Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov, Ermenistan'ın bazı bölgelerde ateşkes ihlali yaptığını belirtti...

GÜNCEL

İNTİSAD Başkanı Av. Selahattin Par'ın ev sahipliğinde 27 Nisan’da 6'ncı yıl kutlaması ve ödül töreni Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de gerçekleşecek.

CEMİYET

Mert Özlenir ile Nazlı Selin Şengel geçtiğimiz gün Four Seasons Hotel Beşiktaş’ta düzenlenen nikah töreni ile evlendiler.

CEMİYET

Mert Özlenir ile Nazlı Selin Şengel geçtiğimiz gün Four Seasons Hotel Beşiktaş’ta düzenlenen nikah töreni ile evlendiler.

MODA

FENDI, Pazar akşamı gerçekleşen 96. Oscar Ödül töreni ve hemen akabinde gerçekleşen partide bir çok ünlü ismin tercihi oldu.

SİNEMA

ABD’nin Los Angeles kentindeki Dolby Tiyatrosu'nda dün akşam düzenlenen 96. Oscar Ödül Töreni sahiplerini buldu.