Messika, Palais des Festivals’de gerçekleşen 77Cannes Film Festivali'nde, "Le Deuxième Acte" ("İkinci Perde") gösterimi ve açılış töreni kırmızı halısına damgasını vurdu.

TAYLOR HILL 

TAYLOR HILL MESSIKA İLE NEFES KESTİ 

Markanın dostu ve model Taylor Hill, Beyond The Light yüksek mücevher koleksiyonundan Imperial Move kolyesini tamamladığı My Twin klipsleri, Star Chaser yüzüğü ve ikonik Glam’Azone yüzüğü ile nefes kesti.

VIRGINIE LEDOYEN 

VIRGINIE LEDOYEN MESSIKA İLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Fransız aktris Virginie Ledoyen, Messika by Kate Moss Liberated Spirited küpesi ve yüzüğü ile göz kamaştırdı.

ROMEE STRIJD 

ROMEE STRIJD MESSIKA İLE IŞILDADI 

Model Romee Strijd, Born to Be Wild yüksek mücevher koleksiyonundan Desert Bloom küpesi ve kolyesi ile Snake Dance yüzüğüyle ışıl ışıldı.

KYLIE VERZOSA 

KYLI VERZOSA MESSIKA İLE ADETA BÜYÜLEDİ 

Filipinli aktris Kylie Verzosa, yüksek mücevher Roaring Diamonds kolyesi, Miss Monroe küpeleri, Diamond Wave ve Fiery yüzükleriyle muhteşemdi.

ROSE BERTRAM 

ROSE BERTRAM MESSIKA İLE GÖZ ALICI BİR GÖRÜNÜM 

Belçikalı model Rose Bertram, So Move 4 sıralı kolyesi, küpeleri ve bilezikleri ile Move Link ve My Twin Toi & Moi yüzükleri ve Glam’Azone çift yüzüğünü kombinlemişti.

PALINA ROJINSKI 

PALINA ROJINSKI MESSİKA İLE PARLADI 

Alman TV sunucusu Palina Rojinski, Messika by Kate Moss Liberated Spirit küpeleri, Move Link kolyeleri, So Move ve D-Vibes yüzükleri ile parlıyordu.

Moda tutkunlarını buluşturan koleksiyon: DARE London 'To Breeze' Moda tutkunlarını buluşturan koleksiyon: DARE London 'To Breeze'

Editör: Admin Admin