Türkiye’de moda endüstrisinin geleceğini hazırlayan Vakko ESMOD Moda Akademisi’nin yeni dönem öğrencileri, Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi’nde düzenlenen özel bir defileyle mezun oldu

VAKKO ESMOD 

Türkiye'de modayı yaşam biçimi olarak benimseyen, tasarım kültürü ve marka bilinci yüksek yaratıcı tasarımcılar yetiştirmeyi amaçlayan Vakko ESMOD Moda Akademisi, moda dünyasına yeni ve başarılı tasarımcılar kazandırmaya devam ediyor.

JAKLİN GÜNER 

Vakko ESMOD’un Moda Tasarımı ve Yaratımı Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayan 22 öğrenci, mezuniyet töreni kapsamında düzenlenen özel bir defilede tasarımlarını sundu.

VAKKO ESMOD MODA AKADEMİSİ MEZUNİYET TÖRENİ ÖZEL BİR DEFİLEYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Moda Tasarımı ve Yaratımı Eğitim Programı 3. Sınıf öğrencileri koleksiyonlarını, Nakkaştepe Vakko Moda Merkezi’nde gerçekleşen defilede Vakko yöneticileri ve moda profesyonellerine sergiledi.

MARY NINO - CEM HAKKO - SATORU NINO 

Vakko ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona; Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, Vakko CEO’su Jaklin Güner, ESMOD Uluslararası Grup Başkanı Satoru Nino ve eşi Mary Nino katıldı.

Katy Perry, FENDI elbisesiyle New York'ta görüntülendi Katy Perry, FENDI elbisesiyle New York'ta görüntülendi

CEM HAKKO

CEM HAKKO: “MODA DÜNYASINA YENİ VE YARATICI GENÇLER KAZANDIRMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, mezuniyet defilesiyle ilgili “Dünya ESMOD Okulları başkanı Satoru Nino’nun değerli eşi Mary Nino ile burada bizimle beraber olmasından dolayı çok mutluyuz. Onlara geldikleri ve bizi gururlandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Vakko ESMOD Moda Akademisi Bay Vitali’nin başlatmış olduğu okul sevdasıyla bugüne kadar geldi. Bu sene de yine 22 genç, kreatif stilist, moda danışmanı çocuklarımız çok yoğun üç yılın ardından mezun oluyor. Onlara hayatlarında başarılar diliyorum ve bu kapının onlara her zaman açık olduğunu hatırlatmak istiyorum. Sabah akşam demeden çocuklarımızın öğrenim ve yaratım sürecinde yanında olan, onlara destek veren değerli eğitmenlerimize de teşekkür ediyorum. 22 gencimize bugün yeni bir dünya kapısı açılıyor.” şeklinde konuştu.

Törende, Genel Kategoride Jüri Özel Ödülünü Valentina Marin Zolla, Moda Tasarımı Alanında Jüri Özel Ödülünü ise Niki Nourbakhsh aldı. Modelizm Alanında Jüri Özel Ödülü Hilal Göçer’in olurken Özel Altın İğne Ödülü ise Ece Şenol’a verildi. 

 

Editör: Admin Admin