Ziyareti Haberleri

ziyareti haberleri ve güncel ziyareti gelişmeleri, ziyareti ile ilgili tüm video, ziyareti fotoğrafları ve ziyareti haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in iki gün sürecek olan Çin ziyareti bugün başladı. Putin, ziyareti kapsamında Çin medyasına açıklamalarda bulundu.

GENEL

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, yarın gerçekleşecek Türkiye ziyareti öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

EKONOMİ

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, "ABD ile ticaret hacmimizi 100 milyar dolar düzeylerine çıkarmakta kararlıyız" dedi.

GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Çin'e yaptığı ziyareti ile ilgili İngiliz medyasına değerlendirmelerde bulundu.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek,  ABD ziyareti kapsamında iş dünyası, IMF ve Dünya Bankası toplantılarına katıldı.

GENEL

Japonya Başbakanı Fumio Kishida, dün itibariyle ABD resmi ziyaretine başladı...

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Belçika’nın başkenti Brüksel’de iki gün süren NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL

İsrail Başbakanlığı Basın Ofisi, Gazze’deki savaşta koydukları hedefleri gerçekleştirmek için faaliyetlerini sürdüreceklerini duyurdu.

GENEL

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, İsrailli yetkililerle yapacağı görüşmede Gazze’ye yardımları ele alacağını, bu yardımlarım ölçeğinin artması gerektiğini söyledi.

SonDakika

Türkiye-Irak ortak bildirisinden: (Taraflar), Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın (Irak'a yapacağı) tarihi ziyaretin başarısı için tüm çabaların ortaya konacağını teyit etmiştir.

GENEL

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris, Gazze’deki durumun yıkıcı olduğunu ifade ederek, “En azından önümüzdeki 6 hafta boyunca derhal ateşkes sağlanmalıdır”...

GENEL

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Keçeli, "İsveç ve F-16 konuları Türkiye-ABD ilişkileri için yeni bir...