Estée Lauder, İkonik Advanced Night Repair Serumun 40. Yılını Tuvana Büyükçınar’ın 7 benzersiz tasarımı ile kutladı.

1946 yılındaki kuruluşundan bu yana teknolojik açıdan gelişmiş, yenilikçi bir duruşa sahip Estée Lauder ikonik Advanced Night Repair’in 40. Yılını Tuvana Büyükçınar’ın etkileyici tasarım dünyasıyla bir araya gelen bir sergi ile kutladı.

Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu

TUVANA BÜYÜKÇINAR - PAPATYA KARADEDE

Estée Lauder’in 7 ilkesini yansıtmak üzere yaratılan 7 harika tasarımı Kanyon’da gösterime sunan marka ve Tuvana Büyükçınar, İstanbul’un keyifli yaşam merkezi Kanyon’da bu özel serginin açılışını gerçekleştirdi.

ALARA KOÇİBEY - YASMİN PARİS UZAN

Markanın Türkiye Pazarlama Müdürü Papatya Karadede ve tasarımcı Tuvana Büyükçınar’ın konuşmaları ile başlayan açılışta ziyaretçiler favori serumlarının 1,80 metre boyundaki tasarımlarını inceleme fırsatı buldu.

ASLI ŞEN

Advanced Night Repair Haftası’nı da taçlandıran ve serumun 40. Yılının kutlandığı bu özel etkinliğe ise Alara Koçibey, Aslı Şen, İrem Helvacıoğlu, Cansu Tosun, Ebru Akel, Zeynep Tuğçe Bayat,  Yonca Ebuzziya, Fatoş Mildon gibi isimler katıldı.

EBRU AKEL

Estée Lauder x TUVANAM

İPEK ERSAVAŞ - TUVANA BÜYÜKÇINAR

Estée Lauder’in ikonik Advanced Night Repair serumu, Tuvana Büyükçınar’ın etkileyici tasarım dünyası ile birleşti.

İREM HELVACIOĞLU

7 Mucizevi etkiye sahip ikonik serumun küçük kahverengi şişesi, Tuvana Büyükçınar’ın yaratıcı bakış açısı ile Estée Lauder’in 7 ilkesini yansıtmak üzere yeniden tasarlandı.

YONCA EBUZZİYA

Bugün dünya çapında bir üne sahip serum ve ikonik şişesi Sürdürülebilirlik, İnovasyon, Bilim ve Teknoloji, Çeşitlilik, Meme Kanseri Farkındalığı, Kendine Güven ve Zamansızlık kavramları altında 7 farklı kimliğe bürünüyor. Kurucusu Bayan Estée Lauder'den ilham alarak, tutku ile ilerleyen marka, Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından Tuvana Büyükçınar ile bir araya gelerek, Bayan Estée Lauder’in kurduğu bu değerleri yaşatma arzusu ile ikonik Advanced Night Repair’in 40. Yılını 7 efsanevi tasarım ile kutladı.

Bu benzersiz sergiyi Kanyon Etkinlik Alanı’nda 29 Eylül gününe kadar ziyaret edebilirsiniz.