Marie Claire, Türkiye'de yayımlanmaya başlamasının 35. yılını, 16 Kasım Perşembe akşamı, Yves Rocher Türkiye ana sponsorluğunda Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleşen görkemli bir davetle kutladı.

Türkiye’de, yayın hayatına 35 yıldır devam eden tek uluslararası dergi olma özelliği taşıyan Marie Claire, 1988’de Türk okuyucusuyla buluştuğundan bu yana sadece moda ve güzelliği değil, gündemi, kültür hayatını, siyaseti, dünyada olan her şeyi kadın gözünden yansıtan bir başucu rehberi oldu. 16 Kasım Perşembe akşamı Marie Claire’in, Türkiye'deki 35. yıl dönümünü kutlamak için görkemli bir gece düzenlendi. Yves Rocher Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gecenin diğer sponsorları arasında Çırağan Palace Kempinski, Toyota, Pernod Ricard ve Organics yer aldı. 

NAZLI KAYRAN - IŞIK ŞİMŞEK

Marie Claire Türkiye Yayın Yönetmeni Işık Şimşek ve Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker’in açılış konuşmalarıyla başlayan gece, Elif Berker’in, derginin 35. yılının kutlandığı Kasım ayı kapak yıldızı ve Yves Rocher Anti-Age Global seri yüzü Bergüzar Korel’e ödülünü takdim etmesiyle devam etti.

ELİF BEKER - BERGÜZAR KOREL 

Bergüzar Korel’in ardından Şimşek, dergiye bugüne kadar emek vermiş editör, fotoğrafçı ve özel sayıların kapak yıldızlarından oluşan 35 kişiye, bu geceye özel tasarlanan hatıra heykelciklerini verdi.

TÜLİN ŞAHİN

Heykelciklerin tasarımı heykeltıraş Malik Bulut ve Minval tarafından Marie Claire’in 35. yaşı için özel olarak yapıldı. 

AHU YAĞTU 

ARZUM ONAN 

Yetenekleri, duruşları ve alanlarındaki başarılarıyla ilham verenler arasında Ahu Yağtu, Arzum Onan, Bergüzar Korel, Bige Önal, Burcu Biricik, Çağla Şıkel, Ceylan Atınç, Demet Evgar, Demer Şener, Ece Sükan, Fatoş Yalın, Hande Doğandemir, Hazar Ergüçlü, Koray Parlak, Mert Aslan, Saadet Işıl Aksoy, Sinem Kobal, Şebnem Dönmez, Tamer Yılmaz, Tuba Ünsal, Tülin Şahin, Yasemin Kay Allen gibi isimler vardı. 

BERGÜZAR KORAL

Davetliler, ödül seremonisinin ardından sanatçı Kardelen ve DJ Berk Büyükakın’ın performanslarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

BERRAK TÜZÜNATAÇ 

Katılımcılar: Yüsra Geyik, Melisa Döngel, Selin Geçit, Hande Ataizi, Ege Kökenli, Cansu Tosun, Özge Özacar, Nefise Karatay, Yiğit Kirazcı, Gökhan Keser, Melis Sezen, Hasan Can Kaya, Berrak Tüzünataç, Aslıhan Karalar, Müge Boz, Caner Erdeniz, Melek Mosso, Şeyma Subaşı, Naz Elmas…

BİGE ONAL 

BURCU BİRİCİK 

CANSU TOSUN 

ÇAĞLA ŞIKEL 

DEMET EVGAR

DEMET ŞENER 

ECE SÜKAN 

EGE KÖKENLİ

HANDE ATAİZİ

MELİS SEZEN 

MELİSA DÖNGEL 

ÖZGE ÖZACAR 

SAADET IŞIL AKSOY 1

Ünlüler Nite'da doğum günü partisinde buluştu Ünlüler Nite'da doğum günü partisinde buluştu

SELİN GEÇİT

ŞEBNEM DÖNMEZ

ŞEYMA SUBAŞI 

YÜSRA GEYİK 

Editör: MURAT ÖZER