Prime Video’da 16 Kasım’da yayına giren Bihter filminin galası, Sait Halim Paşa Yalısı’nda ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. 

NEZAKET ERDEN - HANDE ATAİZİ - LORİN MERHART - HELİN KANDEMİR - TİLBE SARAN - FARAH ZEYNEP ABDULLAH - BORAN KUZUM - EBRU ÖZKAN - MERT İNCE 

Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan dijital yayın servisi Prime Video, Türk Original filmi Bihter’in galasını 15 Kasım Çarşamba günü Sait Halim Paşa’da ihtişamlı bir davetle gerçekleştirdi.

Ergül Azaphan’ın babaanne olarak ilk doğum günü... Ergül Azaphan’ın babaanne olarak ilk doğum günü...

FARAH ZEYNEP ABDULLAH - BORAN KUZUM 

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan ve güçlü kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran’ın yer aldığı Bihter, 16 Kasım Perşembe günü sadece Prime Video’da yayınlanmaya başlıyor.

ANIL ALTAN - PELİN AKİL ALTAN 

15 Kasım Çarşamba günü Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda keyifli bir kokteyl davetinin ardından Bihter filminin özel gösterimi, Prime Video’dan Alptuğ Çopuroğlu’nun konuşmasıyla başladı.

DANLA BİLİÇ - CEMAL CAN CANSEVEN 

Film gösterimi sonrası gerçekleşen canlı müzik performansının yer aldığı after party ile devam eden geceye filmin oyuncularının yanı sıra aralarında Anıl Altan, Burak Yörük, Çağlar Ertuğrul, Cemal Can Canseven, Danla Biliç, Hivda Zizan Alp, Mina Ceran, Pelin Akil, Tuana Yücel, Yağız Can Konyalı, Yasemin Kay Allen, Zeynep Beşerler’in bulunduğu ünlü oyuncu, müzisyen, önde gelen medya mensupları ve influencerlar katıldı. 

DOĞUŞ ÇABAKÇOR - ASYA HOCAOĞLU 

CANER ALPER - MEHMET BİNAY - MERVE GÖNTEM - TİMUR SAVCI - CEMAL OLKAN - ALPTUĞ ÇOPUROĞLU

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah; “Çok keyifli bir film sürecinin ardından içimize sinen bir filme imza attık, izleyenlerin de beğeneceğini umuyoruz,” sözleriyle heyecanını dile getirdi. 

HİVDA ZİZAN ALP 

ÇAĞLAR ERTUĞRUL 

Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder.

TUANA YÜCEL - BURAK YÖRÜK 

Fakat annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır.

CANER ALPER - MEHMET BİNAY - MERVE GÖNTEM - TİMUR SAVCI - CEMAL OLKAN - ALPTUĞ ÇOPUROĞLU 

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı, Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığıyla TAFF Pictures imzalı film; tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük bir felakete sürüklenen eşsiz bir hikaye sunuyor. 

MİNA CERAN 

Türk Original Bihter filmini her zaman ve her yerde online olarak izleyebilecek Prime Video üyeleri, ayda sadece 39 TL'ye tek bir üyelikte tasarruf, kolaylık ve eğlencenin tadını çıkarıyor.

YASEMİN KAY ALLEN 

YAĞIZ CAN KONYALI

ZEYNEP BEŞERLER