Koton tarafından İlkbahar-Yaz 2022 sezonuna özel hazırlanan Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı, moda ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Koton tarafından İlkbahar-Yaz 2022 sezonuna özel hazırlanan Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’ın ev sahipliğinde moda ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. 

MELİS AĞAZAT - GÜLDEN YILMAZ

KOTON SKIRTLY YOURS BY MELİS AĞAZAT, ÖZEL BİR DAVETLE MODA DÜNYASINI BULUŞTURDU 

YONCA EBUZZİYA 

ASLI KUSEYRİOĞLU

Davete Aslı kuseyrioğlu, Yonca Ebuzziya, Mehtap Elaidi, Tamer Yılmaz, Şahika Ercümen, Gül Gölge, Güneş Mutlu, İdil Unan, Melodi Türkmen, Meriç Küçük gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen davette konuklar, sezonun retro ve 60’lar trendini Skirtly Yours by Melis Ağazat koleksiyonu üzerinde inceledi. 

Modacı Pınar Bent'e yurt dışından yoğun ilgi!.. Modacı Pınar Bent'e yurt dışından yoğun ilgi!..

GÜL GÖLGE

Moda dünyasına yön veren çalışmalara imza atan Koton, deneyimli moda direktörü Melis Ağazat'la gerçekleştirdiği iş birliği özelinde moda ve sanat dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.

TAMER YILMAZ

Dostlarıyla bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. 

ŞAHİKA ERCÜMEN

SEZONUN KİLİT KOMBİNLERİ KOTON SKIRTLY YOURS BY MELİS AĞAZAT KOLEKSİYONU'NDA 

Koton, İlkbahar-Yaz mevsiminin kilit kombinlerini Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun altıncı sezonunda bir araya getiriyor.

MEHTAP ELAİDİ

Deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’ın ilham veren seçkisiyle hazırlanan koleksiyon, rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. 

PELİN KAYA

"TRENDLERİN ADRESİ KOTON'DA"

Sezonun en trend kombinlerini Bonbon Bouquet, Arizona Dream,Green Piece, Island Sunset, Mediterranean ve Florioush Summer olmak üzere 6 farklı temada toplamda 122 parçayla buluşturan Skirtly Yours By Melis Ağazat koleksiyonunun ana ruhunu moda dünyasına farklı bakış açısı getiren 60’lar ve retro oluştururken, “Trendlerin Adresi Koton’da” mesajı veriyor. 

MELODİ ELBİRLİLER TÜRKMEN

Moda sektörünün öncü markası Koton, İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nda sezonun dikkat çeken renklerinden yeşil, turkuaz, lime ve lokum tonlarının yanı sıra kahverengi, mavi ve beyaz tonları ön plana çıkıyor.

MERİÇ KÜÇÜK

Koton Skirtly Yours By Melis Ağazat İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda 9 parça aksesuar grubu da yer alıyor.

GÜNEŞ MUTLU

Aksesuar grubunda yer alan 4 parça el emeğiyle koleksiyonda hayat bulurken, Koton yeni sezonda da geleneksel el işini zamansız moda ile buluşturuyor. 

ELİF MISIRLI

TUĞÇE DURAL