NG HOTELS, 2023’e konfor ve eğlencenin buluştuğu bir programla merhaba dedi. Yılbaşı gecesinde Cenk Eren NG SAPANCA ve NG ENJOY konuklarına unutulmaz bir gece yaşatırken Öykü Gürman NG AFYON’da müzik rüzgarı estirdi.

ENK EREN NG SAPANCA VE NG ENJOY’DA, ÖYKÜ GÜRMAN NG AFYON’DA MÜZİK ZiYAFETİ YAŞATTI 

NG HOTELS, Sapanca ve Afyon’daki otellerinde yılbaşına özel hazırladığı programlarla misafirlerine enfes bir müzik ziyafeti yaşattı. Cenk Eren, hayranları ile NG SAPANCA ve NG ENJOY’da yılbaşını coşkuyla karşılarken, Öykü Gürman en sevilen şarkılarını NG AFYON’da seslendirdi. 

SAPANCA’DA CENK EREN RÜZGARI 

Konuklarına hem müzik hem de lezzet şöleni yaşatan NG ENJOY ve NG SAPANCA’da konuklar açık büfe akşam yemeği sonrasında Cenk Eren konseri ile 2023’e merhaba dedi. “Daha çok dostluk, daha çok şefkat, daha çok sağlık ve mutluluk diliyorum” sözleriyle yeni yılı kutlayan Cenk Eren, güçlü yorumuyla konuklara müzik ziyafeti yaşattı.

NG AFYON’DA ÖYKÜ GÜRMAN SAHNEDEYDİ 

Camel, '50 Years Strong' turnesi için İstanbul'da olacak!.. Camel, '50 Years Strong' turnesi için İstanbul'da olacak!..

Öykü Gürman, yılın son gecesinde NG AFYON’un balo salonunda verdiği konser ile dinleyenleri keyifli bir müzikal yolculuğa çıkardı. Konuklar gala yemeği eşliğinde Öykü Gürman şarkıları ile doyasıya eğlendi.