PINKO, geçtiğimiz pazartesi günü özel bir alışveriş deneyimi sunarak moda tutkunlarını büyüledi.

ARZU SABANCI

Ünlü marka, şıklığı ve özgünlüğü seven müşterileri için düzenlenen bu özel etkinlikte son moda tasarımları ve sınırlı sayıda üretilen parçaları sergiledi.

DENİZ CANER - MELİS AĞAZAT 

Melis Ağazat ev sahipliğinde gerçekleşen moda dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı bu etkinlik, moda severlerin büyük ilgisini çekti.

ŞEBNEM ÇAPA - MELİS AĞAZAT - DENİZ CANER - FATOŞ MİLDON - ARZU SABANCI 

PINKO ÖZEL ALIŞVERİŞ GÜNÜ İLE MODA SEVERLERİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI 

Markanın Zorlu center’daki lüks mağazasında düzenlenen etkinlik, markanın en yeni trendlerini ve özel tasarımlarını tanıttı. PINKO markasının Özel Alışveriş Günü, moda dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra birçok influencer isimlerini de ağırladı. 

DENİZ CANER - NECLA AKSOY

Etkinlik boyunca, PINKO'nun son koleksiyonlarından seçilen parçalar sergilendi ve müşterilere özel olarak sunuldu. Markanın yenilikçi ve cesur tasarımları, renkli ve dikkat çekici desenleriyle moda tutkunlarının ilgisini çekti.

FATOŞ MİLDON

Ayrıca, PINKO’nun özel tasarım “Love Bag”’leri de etkinlikte sunularak koleksiyonlara özgünlük katıldı. Sonbahar – kış koleksiyonunda grinin her tonu,

MELİS AĞAZAT - DENİZ CANER - ARZU KUNT 

PINKO’nun imzasını taşıyan pantolonlar ve PINKO monogram desenlerle kombinlendi. “Love” çantalar ve kemerler kargo pantolonları mükemmel tamamladı. Gece elbiseleri, over size biker deri ceket koleksiyonun en gözde parçasıydı.

MERİÇ MARİTSA

Kendall Jenner, Academy Museum galasında FENDI seçimi ile büyüledi Kendall Jenner, Academy Museum galasında FENDI seçimi ile büyüledi

PINKO’nun klasik renkleri pembe ve fuşya tonları da camel renklerdeki Kargo pantolonlar ile kombinlenerek genç siluetleri ortaya çıkardı. 

NEŞE GÖNÜL 

PINKO markası, müşterilerine bu özel gün boyunca alışveriş yapmanın ötesinde unutulmaz bir deneyim sunarak modaseverlerin beğenisini kazandı.

SEMA BASA - MELİS AĞAZAT - SİBEL KERİMOĞLU  

PINKO markası, bu özel alışveriş günü etkinliği ile müşterilerine teşekkür etmek ve onları sıradışı bir alışveriş deneyimiyle buluşturdu.

SEMA DEMİRAL 

PINKO, moda dünyasının en özgün ve etkileyici isimlerinden biri olarak müşterilerine ilham verici ve sıradışı parçalar sunmaya devam edecek. 

ŞEBNEM ÇAPA - CEYLAN ÇAPA