Prime Video, merakla beklenen yeni Türk Original filmi Bihter'in fragmanını yayınladı. Bihter filmi, 16 Kasım’da Türkiye’de Prime Video izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Prime Video, Amazon Prime üyeliğinin bir parçasıdır. Prime üyeleri, ayda sadece 39 TL'ye tek bir üyelikte tasarruf, kolaylık ve eğlencenin tadını çıkarıyor.

Netflix'in yeni  filmi İstanbul İçin Son Çağrı'nın tanıtım fragmanını paylaştı! Netflix'in yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı'nın tanıtım fragmanını paylaştı!

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan filmde Bihter, annesinin hataları tarafından gölgelenen genç bir kadındır ve bu hataların tekrarlanmasına neden olan kararlar alacaktır.

"RÜYA DEĞİLİM, DELİ DEĞİLİM, BEN GERÇEĞİM... BİHTER'İM BEN. BU BENİM HİKAYEM"

1920'li yılların başında geçen bu zamansız ve evrensel hikayeyi güçlü performanslarıyla sunan filmin güçlü oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah,  Boran KuzumOsman SonantHande AtaiziHelin KandemirNezaket ErdenLorin Merhart, Mert Can TekinMert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder.

Fakat annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır.Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı, Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığıyla TAFF Pictures imzalı film; tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük bir felakete sürüklenen eşsiz bir hikaye sunuyor.