TEMA-K gönüllü grubundan Esra Öztürk’ün yöneticiliğinde Edinburg gezisine cemiyet hayatının ünlü hanımları ilgi gösterdi.

“Türkiye Çöl Olmasın” sloganı ile kurulan TEMA Vakfı, çalışmalarına destek sağlamak üzere cemiyet hayatının ünlü hanımlarının oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K) “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” konseptiyle her yıl bir yurtdışı seyahati düzenliyordu, Pandemiden dolayı iki yıldır erteledikleri Edinburg seyahati geçtiğimiz hafta gerçekleşti.

Ünlü hanımlar The Grand Tarabya'da buluştu  Ünlü hanımlar The Grand Tarabya'da buluştu 

ESRA ÖZTÜRK

TEMA-K gönüllü grubundan Esra Öztürk’ün yöneticiliğinde Edinburg gezisine cemiyet hayatının ünlü hanımları ilgi gösterdi.

FİGEN KIRAL - MERAL KOSİF - ESRA ÖZTÜRK - FULYA NAYMAN

PANDEMİ SEBEBİ İLE ERTELENEN EDİNBURG SEYAHATİ GERÇEKLEŞTİ

Yaklaşık yirmi TEMA-K Gönüllüsü hanımın katıldığı gezide Georgian House, Edinburg Kalesi, Royal Mile, The Kelpiest, National Monument tarihi yerleri gezilirken son akşam yemeği Winton Castle’de yenildi.

ÖZLEM KOYUNCUOĞLU - ESRA ÖZTÜRK

TEMA-K Gönüllüleri adına konuşan Esra Öztürk, “TEMA-K Gönüllüleri olarak yaklaşık 20 yıldır gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla TEMA Vakfı’na destek veriyoruz. Bugün yaptığımız çalışmaların yüzlerce çocuğun hayatına olumlu etki edecek olması ve gelecek nesillerin hayatına önemli katkılar sağlaması bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bugüne kadar TEMA-K’nın verdiği destek ile on binlerce çocuk doğa eğitim programlarına katıldı. Desteklerimizi yeni etkinliklerle sürdüreceğiz” dedi.

MERAL KOSİF - NURGUN KEMALBAY - SANİYE ELMAS

TEMA-K HANIMLARI EDİNBURG ÇIKARMASI

Dört günlük Edinburg seyahatine katılanlar arasında; Esra Öztürk, Figen Kıral, Sedef Mercan, Meral Kosif, Fulya Nayman, Saniye Elmas, Nurgün Kemalbay, Özlem Koyuncuoğlu, Nur Gürpınar ve Nurşen Aksoy gibi isimler vardı.